1. 1.
  aytemiz petrol şirketine ciner grubunun sahip olması * sonucu aytemiz petrolun adının değişmesi ile aldığı isimdir.
  1 -1 ... brhmbl
 2. 2.
  ciner grubunun son numarası.
  1 ... anthrax
 3. 3.
  isminin akp iktidarından sonra akpet olarak degistirildiginden supheliyim. rengini de turuncu mavi yapsalardı kesin emin olurdum.
  2 -1 ... kostebek
 4. 4.
  son reklamlarında kağıt mendil, ıslak mendil ve otogaz'ın istasyonlarında bulunduğunu vurgulayan firma. çocuk mu kandıracaklar acaba?
  4 ... avedis
 5. 5.
  reklamında oynayan haluk bilginer kendine yazık etmiştir.bu reklamın metin yazarının ve yönetmeninin kulağını çekmek lazımdır. (bkz: reklamın kötüsü olur)
  ... dragonhead
 6. 6.
  reklamında avrupa yakasından tanıdığmız hasibe özlem eren' de rol almıştır. başarılı olduğunu da görmekteyizdir.
  3 -1 ... silte
 7. 7.
  akpet reklamlarında ciner yazdığı için bazı kalemler tarafından akpet'in ciner grubuna ait olduğu sanısı ortaya çıkmaktadır fakat gerçekte şirket hisselerinin yüzde 51 'lik hissesi aytemiz şirketine aittir, ayrıca aytemiz grubunu ciner ortaklığına sevkeden olay ekonomik sebepler olmayıp büyüyen piyasa şartlarında petrol ofisi, türk petrol vs vs. gibi dev şirketlerle yarışabilmektir.
  -1 ... sincere
 8. 8.
  akpnin hanımlara yeni hizmeti temiz pet akpet.
  ... kurock
 9. 9.
  ciner grubunun satın aldığı petrol firmasıdır. reklamlarında haluk bilginer ve hasibe özlem eren oynamıştır. sheküre anadolu turnesinde temalı berbat bir reklamı vardır. tabii ki sinan çetin çekmiştir. ondan da bu beklenir.
  ... monsta
 10. 10.
  rus lukoil tarafından satın alınan petrol firması.
  ... imhotep