bugün

görsel

Samsun’da AKP üyesi engelli bir yurttaş iYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e dert yandı. Yurttaş, “Ben bugün muayene olamadım abla. AK Parti’ye üyeyim. Torpilli morpilli demesinler. Tayyip abi, gelsin ‘Derdin ne?’ desin. Bu milletin derdi var ablacığım” dedi.

https://tele1.com.tr/akp-...illetin-derdi-var-466462/
yabancı gelmedi bu durum. görme engelli bir vatandaşa da buna benzer bir tepki vermişti zamanında sağlık bakanı olan recep akdağ.
ak partiye oy verdiği için mi engelliymiş onu tam anlayamadım.
her akepeli bunu tadacaktır.
allah şifa versin . bu akp 2023 hastalığı çok zor .önce kafa gidiyor sonra
cüzdanda zafiyet yapıyor . büyükşehirler bu hastalıktan kurtuldu . sıra taşraya
geldi ....
aşılar da var . mansurvac , ekremvac , ümittech ....
benim burada da sıklıkla paylaştığım bir sözü aklıma düşürmüştür. adamın birisi zamanında keçisi için mi koyunu için mi ne söylemiş işte. "marula gelince kıtır kıtır işe gelince meeeeee" demiş. yani marulu her uzattığında keçi/koyun hiç yemem demez kıtır kıtır yermiş. ama sıra yün vermeye gelince meeeee diye kaçarmış köşe bucak..

bu arkadaşların durumu da tam olarak bu. oy vermeye gelince kıtır kıtır gidip ampüle basıyorlar oyu. ama iş icraate gelince meral abla kurtar bizi kemal bey gönder mültecileri yükselt asgari ücreti. yahu bu muharrem ince cumhurbaşkanı adayı olduğunda mıydı yoksa ondan önceki seçimde miydi tam aklımda kalmadı. adamlar yıllarca asgari ücreti çok düşükte tuttular iktidarları boyunca. bu kemal kılıçdaroğlu çıktı seçim vaadi olarak 1500 lira yapacağım dedi. akp baktı anket sonuçları bu vaatten dolayı kendi aleyhlerinde kötüye gidiyor kalktı asgari ücreti 1500 liraya mı ne çıkardı. sonra sokakta vatandaş rte yi alkışlayıp kılıçdaroğlunu yuhalamıştı gene bu asgari ücret mevzusunda *
Herşeyin içine sıçıp ölümüne arkasında durup. Sonra oturup ağlamak ne demek. insan kaç kez aynı hatayı yapar. Neden kimse başka kimsenin fikrine saygı duyup acaba diye düşünmez. Bu kadar basit mi yani ben destek verdim ozaman çıkarım vardı şimdi bitti. Beni kurtarın.ben bu arkadaş için değil ama genel olarak durumun bu olduğunu gördügüm için böyle düşünüyorum. Şu anda destek verenler genelde çıkarları devam edenler zaten. Ne zaman, musluk kapanır onlarda isyana katılır.
ama oyum yine ampule...
Kesin doğrudur bu kurgu falan değildir hihihihihihi.

görsel
meral akşenerin her gittiği şehirde düzenlediği tezgah. kesin akplidir.
her aktroll bunu yaşayacak.