bugün

hah hah hah aptallar akp artık din falan gibi bişii yapıyolar..

lan olm akp dediğin, türkiye´nin siyasal partilerinden biri. ekonomiden siyasetten diplomasiden falan anlamayan, en zikindirik olanı hem de...turizmi batırdı, tarımı batırdı,türkiye de et almanya´dan iki kat daha pahalı üstelik para birimi daha düşük olmasına rağmen, ki bu ekonominin zikildiği anlamına gelir. çek cumhuriyetinin kronu da euro´dan daha ucuz, ama fiyatzları da almanya´ya göre çok ucuz.

türkiye dünyada yalnız kaldı, akpoponun kendi şefi ab´den ziktir yediği için şangay beşlisi ayaklarına yattı...

yani akp´nin ne olduğunu akpopo hariç herkes görüyo.

yani demem o ki, akgöt her ne kadar konuyu,din falan yapmaya çalışsa da siyasal partiler ülkeye kazandırdıkları başarılarla iyi ya da kötüdürler. akp başarısız bir partidir. sonuçları da ortadadır.
sanırım entrynin muhatabı son dönemde gelen mülteciler ve sığınmacılar.yalnız ilgili suserın sözlük yoluyla hedef kitlesine ulabileceğiyle ilgili ciddi endişelerim var zira türkçe bildiklerini bile pek sanmıyorum.
görsel
Akp olduğu için aç kalmayanların eleştirdiği kesimin yaptığıdır.
önce kolumu kemiriyordum şimdi kemirmiyorum Teşekkürler. .
tespitin dibi olan söylemdir. 2002 senesinden önce 4 kardeştik 2002 ye kadar 2 kardeşimizi yiyerek hayatımızı sürdürdük. a.k p geldikten sonra kalan 2 kardeş olarak hayatımız kurtuldu yoksa açlıktan bizi de yiyecekti ailemiz..
nankörlükten başka bir şey değildir. evet.
getirin bana onları iki çift lafım var dediğim hadsizler az şükretsinler.

bugün yine borca doyduk çok şükür.
allah akp'den razı olsun vergilere bakarak ısınıyoruz.
(bkz: akp oldukça babasız kalacakların akp yi övmesi) alternatifi daha çok iş yapar.
Akp yokken fifa 99 oynayanların akp sayesinde fifa 2016 oynadıklarını hatırlatırım.
onları bilmem de akp yüzünden işsiz bir medya emekçisi olduğumu bilirim.

ben eleştirebiliyor muyum bari?
atatürk olmasa babalarına "papa" diyeceklerin utanmadan sözünü ettiği cahil sıçmığıdır.
yüzsüzlüğün daniskasıdır. evet.
Rayban gözlüklü amcalar ve permalı kokoş teyzeler hiç aç kalmadı ama dikkat çekerim.
1923 den 2002 ye kadar bunlar nasıl acından ölmeden yaşamış bu fakirler benim de kafamı kurcalıyo hacı allah akpartimize zeval vermesin sen boşver gezizekalıları.
atamız olmasa babasını bilemeyeceklerin, adı yorgo olacakların yandaş olması kadar acı bir durum değildir.
Cebime paramı koymuş anlamadım?
Yoksa bu benim halkımdan diyip iş mi vermiş?
Yada dayım milletvekili falanda torpilimmi var?
Zamanında gülen cemaatinemi üyeydim?
Bilal erdoğan şansımı varmış?
Yoksa zenginler ölmesin diye onlardan aldığı bedelli parasını bana mı vermiş?
Suriyeliydimde benim dükkânımdan vergimi almamış?
Yada Suriyeli olduğum için sınavsız üniversiteyemi girmişim?
Yada anlamadığım benim dükkânimdaki teraziden bile vergi verdiğim halde tapulu yerimden arazi çalıp sizemi verdi?
ilginç. Varsa yöntemi banada öğretin
(#30300485).
Pezevenklerin fuhuşu eleştirmesine benzer bir durum.
yani sarayın beslemeleri davutoğlu ve ekibine saldırmasın diyorsun.
yani troll ve troliçeler ekmek yediğiniz yeri sakın ola eleştirmeyin diyorsun.
nankörlük ve iki yüzlülüktür. evet.
akp mi veriyor rızkımızı.
solcuların düştüğü komik durum. evet.
14 yaşındaki bir yazarın kelamıdır. aldırış etmeyiniz.