bugün

akp'den önce aç kaldığını zanneden tiplerin saçma beyanı.
nankörlük ve hainlik kokan eylemdir. evet.
akp olmasaydı altlarına sıfır arabalar evler rezidanslar çekemeyeceklerin nankörlük etmeleri gibidir.
o değil de bir de aç olduğu halde akpyi destekleyenler var, onların durumu daha yaş.
Haklıdır. Gökten düşen taşın bile vergisini alıyorlar amk.
kendi işimi kurma kararı verebilmemdeki en büyük etken akp'nin getirdiği kosgeb, teknogirişim gibi desteklerdir bu konuda hak yiyemem. ama kanun ve yönetmelikleri inceledikçe yanıma alacağım bir işçiyi iliklerine kadar sömürebileceğimi görüyörum. akp patronun daha da zengin olabilmesi için her yolu açmış. ayda en fazla 1500 tl'ye işçinin etinden sütünden faydalanıyorsun. normal olan bir ülkede böyle bir hükumeti zenginin desteklemesi, işçinin karşı çıkması lazım. ama bizim ülkede zenginden çok işçi destekliyor. nasıl ülke anlamadım. adam 1000 tl'ye ev geçindirebilmek için yamalı donla geziyor ve haline şükredip reisinin peşine düşüyor. önümüzdeki seçimlerde akp'ye vereceğim oyumu. biraz da biz sömürelim sömürülen memnun halinden ne de olsa.
tek dertleri para değildir. (kendi görüşlerine göre) herkes daha iyi bir ülke istiyor.
akepe dini çalmayı ve pompalamayı emrediyor, ampüllerin vurgunlarını konuşmayı yasak ediyor, amen.
ulan hortumcu pezevenkler.yeter sömürdüğünüz.Akpkk olmasaydı senin gibi pislik nesil yetişmeyecekti.
Kendini ileri zeka sanan gerizekalının önde gideni kardeşim benim.
ekmek veren eli ısırmaktır. evet.
tabii ki malum yazarın saçmalığıdır.

kaç doğumlu bu mal, 2002 filan mı?
14 yaşındaki bir yazarın kelamıdır. aldırış etmeyiniz.
solcuların düştüğü komik durum. evet.
akp mi veriyor rızkımızı.
nankörlük ve iki yüzlülüktür. evet.
yani troll ve troliçeler ekmek yediğiniz yeri sakın ola eleştirmeyin diyorsun.
yani sarayın beslemeleri davutoğlu ve ekibine saldırmasın diyorsun.
Pezevenklerin fuhuşu eleştirmesine benzer bir durum.
(#30300485).
Cebime paramı koymuş anlamadım?
Yoksa bu benim halkımdan diyip iş mi vermiş?
Yada dayım milletvekili falanda torpilimmi var?
Zamanında gülen cemaatinemi üyeydim?
Bilal erdoğan şansımı varmış?
Yoksa zenginler ölmesin diye onlardan aldığı bedelli parasını bana mı vermiş?
Suriyeliydimde benim dükkânımdan vergimi almamış?
Yada Suriyeli olduğum için sınavsız üniversiteyemi girmişim?
Yada anlamadığım benim dükkânimdaki teraziden bile vergi verdiğim halde tapulu yerimden arazi çalıp sizemi verdi?
ilginç. Varsa yöntemi banada öğretin
atamız olmasa babasını bilemeyeceklerin, adı yorgo olacakların yandaş olması kadar acı bir durum değildir.
1923 den 2002 ye kadar bunlar nasıl acından ölmeden yaşamış bu fakirler benim de kafamı kurcalıyo hacı allah akpartimize zeval vermesin sen boşver gezizekalıları.
Rayban gözlüklü amcalar ve permalı kokoş teyzeler hiç aç kalmadı ama dikkat çekerim.
yüzsüzlüğün daniskasıdır. evet.
atatürk olmasa babalarına "papa" diyeceklerin utanmadan sözünü ettiği cahil sıçmığıdır.