dünya durdukça başımızda durası akp iktidarının vatandaşa atmış olduğu kazıklardan biri.

bakın iftira yok, hakaret yok.
zira vatandaşı gramajda kazıkladıklarını kendileri de kabul etmişler.

şu aşağıda göreceğiniz ürün, gıda ve tarım bakanlığı tarafından üretilen ak tarhana;
görsel

ak tarhana'nın ambalajında da gördüğünüz üzre net: 500 gram yazıyor.

lakin bu ak tarhanayı alıp, tartıya koyduğunuz zaman 255 gram geliyor.
yani 500 gram olarak üretip sattıkları ürünün yarısı yok.

kim aldı ak tarhana'nın yarısını?
zafer çağlayan mı? egemen bağış mı? boyunsuz muammer mi? yoksa reza mı?
hanginiz aldı ulan?
reisi zor durumda bırakmayın.

ama bence bu da fetö'nün bir oyunu. kesin fetö yapmıştır.
http://www.sozcu.com.tr/2...hana-eksik-cikti-2140334/

selam duva ve bol tarhana ile...
ya ne kazığı. tartı muhteremleri kandırmış işte. her zaman olduğu gibi ak parti ak kaşık. etraf kandırıkçı.
fetönün terazisi bu.
Klasik zihniyetin iktadar olmak için, iktidarda açık arama şeklidir.

Bunlar böyledirler işte. Ortaya birisi bir laf atar ,diğerleri yalan mı, gerçek mi düşünmeden ortaya dökülüp demagoji ile yıpratma politikası yaparlar.

Yahu belki terazi bozuk, belki etiketi yanlış basılmış, böyle bir üretim olsa bunun şikayetiçisi tek kişi olur muydu? Devamı nerde? Gidin bulun bakalım piyada başka eksik gramajlı ak tarhana varmıymış?
Lan bunun paketli hali buysa darası kaç gr acaba...
pardon ama akplileri tanımamaktır. o tarhanayı hazırlarken içine 250 gram makarna koyulacak. makarna şart, makarna elzem. her şey tarhana değil arkadaşlar.
bu da tutmadı beyler .

hala size oy yok .

size selam bile yok selam .
islam ticari hileye karşıdır. Tabii siyasal islamcı'nın umrunda mı? Hayır.
sahtekarlıktır.
tarım kredi kooperatiflerinde satılan bir ürüne nasıl parti ismini çağrıştıran ürün konulduğu da ayrı sorundur.

buna değil de parti devleti oluyoruz deyince şaşıran akplilere daha çok şaşırdım.
bunlar amerigan oyunları. ne yani, o anda dış güçler kütle çekim kuvvetini değiştirmiş olamaz mı?
Tartıda hile var. Bu gılışdar ortalığı çok karıştırdı yine akpye verecem.

Ayrıca suyla karıştırınca 500 gramı geçer o. Devletimiz çok büyük bizi düşünüyor.

Ay kusucam şimdi.
bence midede şişiyordur o. o da tokluk hissi veri... aman, gene paralel olabilir diyorum ben.
"biz ürettiğimizde 500 gramdı.dura dura suyu çekilmiş,hafiflemiş" açıklaması gelecektir.
bu da tutmadı beyler .

hala size oy yok .

size selam bile yok selam .