1. 1.
  amerikan desteğiyle devleti ele geçiren cemaat darbesidir. dikkat edin bakın plan veya teşebbüs de değil. elbet bir gün esed gibi, kaddafi gibi yargılanacaktır. amerika, zamanı geldiğinde çıkarları gereği akp'yi de satacaktır. yalnız bir konuda akp'nin hakkını vermek lazım. idam cezasını kaldırdılar ve müebbet vermediler. bu konuda eski darbecilerle aralarında fark var. yine de 20 yıl ceza çok bence. ama neden darbe yapmak istediler bir kendinize de sorun. abd'ye ve projelerine hizmet etmediniz mi? erbakan'ın izinden gitmediniz. o adamlar da aslında bu ülkeyi düşünmedi mi? bunu siyasi bir kan davasına çevirdiniz maalesef...
  1 -1 ... anambunelan
 2. 2.
  silahsız olabildiği gibi bir gecede yapılmayan darbe örneğidir, tutuklu vekillere verilen cezalar ve çok su götürür mahkeme kararları ile aynı zamanda millet iradesine vurulmuştur.
  1 ... sinirlenmicem
 3. 3.
  abd nin istediginde dunyadaki tum kurumlari bir sekilde ele gecirebildigini gosterir. Iran sevdalisi dinci parti bir bakmissin irani muslumani bir kasik suda bogacak devletin kucaginda keza azili marksist leninist pkk da öyle. Ne denir helal olsundan baska. Adam kafa yoruyor biz birbirimizi.
  ... vigilante8
 4. 4.
  16 temmuz 2016 da gerçekleşmiştir.
  2 ... sansyoklan