bugün

dinci piçlerin, ipneliği.

bu pkklılarla, dinci piçler olmasa şu ülke cennet olur amk. orospu çocukları birbirlerine de o kadar benziyor ki...

edit: ben bunloarın da, bunlara bir halt demeyen bizlerin de amk.

bu ülkenin savcıları ne hal yer belli değil, cumhuriyet savcısısınız be. bu sayfa bu heriflerin resmi sayfası sayılır...
"T.c. Şule ***
Onun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'ndesiniz ne cürretle Atatürk'e saldırıda bulunursunuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

gibi gerizekalı atatürkçüler oldukça devam edecek paylaşımlardır. sonra da vay efendim niye kemalistlerle dalga geçiyorlar. geçerler tabi, ben bile geçerim. !!!!!!!!! nedir arkadaş ya.
saygısız akit gazetesinin yaptığı terbiye yoksunluğudur, kesinlikle hiç açılmamak üzere kapanmalıdır.
ulan bu ülkede var olan cumhuriyet sayesinde ciplerde gezip akıllı telefonlar kullanıyorsunuz sonrada gidip ülkenin kurucusuna hakaret ediyorsunuz, gidin el kaide liderlerinin fotoğraflarını asın gazetenize.
akit gazetesi bu tip olaylarla toplumu ayrıştırma yolunda ilermekte. prim vermeyin amk.
adı üstünde akit gazetesi efendim.
kısacası çöp...
canı sıkılan dangalağın can sıkıntısını gidermek için bulmacadaki artistlere sakal bıyık çizerek küçük beynini tatmin etmesinden bir farkı olmayan fotoğraftır.
hemen red hack'in saldırması gereken sitenin fotosudur hackleyin şunları koçlarım.
islam hoşgürü dinidir, ölmüş bir insanın arkasından -bu kişi ister atatürk olsun, ister başka biri- bu şekilde davranmak dinimizde büyük günahtır. islam dini aslında bu değildir, bunlar gibi nefret dolu insanlar yüzünden farklı algılanmaktadır.

hem atatürkçü olup hem dindar olmayı başaramadınız, bari sadece dindar olmayı başarın.
bunlarda sosyal medyanın trolleri. dikkat çekme çabası içindeler. nasıl kuyruk acıları varsa yıllardır susmadılar.
yemek yediğin kaba tükürmektir. bu zihniyetteki yobaz insanların artık herhangi bir hayvanata dönüş evrimleri başlamış olsa gerekki konuşma yeteneklerini kaybederek elleriyle insanlara içlerindeki pisliği çizerek anlatmaya çalışmaktadırlar. Yazık bende evrim teorisine bu sayede inanmaya başladım.
nefret tohumlarını anlatan bir başyapıt olmuş. bu ülke de islamdan korkuyorsam bir şey diyemiyorsam. müslümanlar yüzünden. bu ülke de atatürkün yanlışlarını söyleyemiyorsam kemalistler yüzünden. daha aklımızdakileri paylaşma ortamı yaratamadık memlekette beceremiyoruz. bence ülkecek sıcak ve demli bir çaya ihtiyacımız var.
paylaşımcısının, "orospu çocuğuyum deme yöntemi"dir.
yine fena laf çakmışlar fotosudur. ahahaha
götüm götüm kaldırdıkları fotoğraftır. şu an gözümde çocuk gibiler lan. böyle laf atıp kaçarlar ya odalarına.

bi halt yediysen arkasında durucan işte öyle karı ağızlı olmıcan.
ırakli kadinlara ve çocuklara tecavuz eden amerikan askerine dua edebilen bir lideri ise göklere çıkaranlar gazetedir, şaşırmamak lazım. zira siyasal islamcılar(!) her devrin kazanina destek olurlarken, geçmişe kör bakarlar.
gazetede yayınlanmadığını düşündüğüm için ses çıkarmadığım olaydır. ha böyle bir şeye kalkışırlarsa götlerinden damacanayla kan alınacağını biliyorlar.
(bkz: akit in kemalistlere her gün ayar vermesi)
bin ladin öldürülünce nerdeyse yas ilan eden adamlardan beklenecek olay....tamam sevmeyebilirsiniz bu adamı ama bari ölüye ve hatırasına saygısızlık yapmayın....geçmişte size yapılanı şimdi sizde bi başkasına yapmayın...
akit olmasaydı götümüzü nasıl silerdik.
böyle resimler paylaşarak gündeme geliyorlar
sevmiyor, yaptıklarını doğru bulmuyor ve hatta kin besliyor, herşeyden onu sorumlu tutuyor olabirsin ama bu devletin her kurumunda, paranda bu resim varsa seninde saygı duyuyor olman lazım çünkü o seni, vatanını temsil ediyor.
insanı ülkeden soğutan detaydır. biri ölmüş gitmiş adama laf atar öbürünün vatanperverlik damarları kabarır yine bu vesileyle ne kadar karşıt düşünce varsa giydirir. bu nasıl ülke amk lan.
tuvalet kağıdı kadar değeri olmayan gazete ve boktan farksız çalışanları. Ne bekliyorsunuz ki?
sımdı ben burdan bunu yapanlara orospu çocuğu desem (ama demiyorum bak) bu kesin suç sayılır, birkaç saat içinde sözlük yetkilileri ile iletişime geçilir, ip numaram tespit edilir, polis beni evden almaya gelir. neden? çünkü orospu çocuğu diyerek (ki demiyorum, haşa) birilerini rencide edecek sözler kullanmış olurum.
mesela babası belirsizler desem, yine aynı.
değer verdikleri herhangi bir varlığı gözlerinin önünde çatır çatır, emmeli gömmeli ziktiklerim desem, aynı.
Bütün bunlar suç olur. ama demiyorum. yani demiş olsam bunlar olur diye örnek vermek tek amacım.

şimdi peki bu sevgili mümin kardeşlerimin yaptığı bu güzide hareket, bu masumane resim suç olmuyor mu ey cemaat?

olmuyor demek... bende öyle düşünmüştüm.
(bkz: fotoşok yasaklanmalı)
Dinci bebelerdir, kendi çaplarıyla eğleniyor ergenler.

(bkz: Dikkat bebeler)