bugün

büyük bir maceraya ilk adımı atmaktır.
monotonluktan kurtulup hayatına heyecan katmaktır.
1 haftada 60 kez karakola gitmenize sebep verir.
silahlı bir soyguncu tarafından kaçırılıp, ikizini bulabilirsin.
mutlaka müşteriniz arabanıza kendi eşyalarını bırakır. bunlar eroin, kokain, jartiyer, ak47 gibi şeyler olabilir. sonra başınız belaya girebilir.
karanlık bir geleceğin ilk adımı.
Aksiyon döngüsünün ilk adımıdır. Korkunç şeyler yaşayabilirsiniz.
yapmacık hareketli insanların arasına katılmanıza neden olacak, başınıza binbir türlü bela gelmesine rağmen ana haber bülteninde bulunmamanız gibi garipliklere tanık olmanızı sağlayacak olaydır.
taksicilikten başka her işi yapacaksınız demektir.
0 3 yaş grubunu guldurebilme yetenegi gerektirmektedir.
1- 2 yıla polis olacağınızın habercisidir.

orası bir staj yeridir.
Nasıl olduğunu anlayamadığınız halde her hafta başınıza bir iş gelmesidir. Bir haftanız olaysız geçmez. Psikopata bağlarsınız. Duraktaki tüm şöförleri satırla doğrayıp huzura erersiniz. Girmeyin ben diyim de.
kafanın bi milyon olacağı kesin olan durumdur ah maalesef o kadar şanslı değiliz.
taksiye yarım günde pert kaydı düşürür. allah muhafaza.
verem olmaya başlamaktır. o osman ağa'nın, sinan'ın yanında iki gün kalınca ilk verem teşhisi konulacaktır.
bitmeyen bir maceraya dahil olmaktır. yeterli tecrübe edindikten sonra rıza babanın ekibine dahil olabilirsiniz. emekliliğinizi de fatmagül'ün suçunu ortaya çıkartarak yaparsınız.
hayatınıza yalnızca iki açıyla devam etmenize neden olacaktır.insanlar bir nedenden dolayı sizinle ilgilenmek durumundaysa sizi ya çok uzaktan gözlemlemek zorundadır ya da size zoom yapmıştır.
(bkz: 40 senelik taksiciyim böyle durak görmedim)
ali kefal'in yerine göz koydurur insana çünkü o kadar rahat ki.onun başına hiçbir şey gelmiyor.hep o taksiciciklere geliyor, bazen ağlıyorum gözlerim doluyor.