bugün

ankara atatürk bulvarında ilerleyen toma'dır. durduk yere yoldan geçen araçlara ve içi yolcu dolu olan otobüse su sıkmıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=p9kVmrOtFnA

edit: lan düşündüm de cidden niye sıktın o suyu mantığım almadı yemin ediyorum. harbi niye sıktın ki şimdi durduk yere?
zevk için halk dövenlerini gördük.
polisin artık iyice balataları yaktığının ispatıdır.
işeyen tomadır.öyle tazyikli su sıkmaz esasında,biliriz hepimiz nasıl sıktığını. (bkz: polisten ölümcül tazyikli su)
daha da bana polis masumdur demesin kimse.
belediyenin yükünü hafifletmek için ağaç suluyorlar, anlamayacak bir şey yok. *
tohumlar fidana, fidanlar ağaca...
el alışkanlığıdır belki. kötü alışkanlıktır. yeni bir başlangıç için 171'yı aramalıdır.
"otobüs kirlenmiş lan, bu gökçek hiç bakmıyor bu otobüslere dur yıkayayım" diye düşünen tomadır. daha mantıklısı gelmedi aklıma.
karşıdan gelen halk otobüsü şoförü "ön camı yıkayıversene abi" tarzında selektör yaptığı için olmuştur.

iyice manyaklaştıklarının göstergesidir. eline silah vermeyi bırak, sürücü belgesi bile alamayacak zeka düzeyindeki adamların eline toma vs.verilirse bu olur.

korkarım yakında kendi devletlerini kurmaya kalkışacaklar.
ayran içip kafayı bulmuş polisin icraatıdır.
sebebi küfürdür. küfür edersen, suyu yersin.
yoldaki arabaların camlarında kuş boku temizlemekle görevli çevik kuvvet timi.
polislik sınavlarındaki şaibenin, hırsızlığın kanıtıdır. 2 ile 2 yi toplayamaYacak zekaDAkiler polis oluyor.
yemişsindir bir bok ki su sıkılmıştır.
can sıkıntısıdır o ya da hangardayken pas yapmasın diye sıkmıştır,malum sular kireçli.
belediyenin gizli olarak başlattığı kampanyadır.
kirli araba yoktur, toma suyu yememiş araba vardır.