bugün

uludağ sözlükte akp yanlısı birçok yazar bulunmasıyla sözlüğün anılacağı diğer isim. *
(bkz: haydi ak eller ak klavyeye)
yazarlarının çoğunun buradan çıkması muhtemel sözlük. entry-oy ilişkisine baktığımızda ise yazarlarının tümünün buradan çıkması muhtemel sözlük.
not: eksiyi sağ yandan ver, sol taraf doldu da.
muhalif seslerin "cin çarptı" butonuyla uçurulduğu sözlüktür.
(bkz: admin değil mümin)
yakinda tum basliklarini babalar gibi satacak olan sozluktur. ayrica ucurulacak yazarlari "anani da al uc" mesajiyla ugurlar.
akp yandaşlarının kurması muhtemel olan sözlüktür. diğer sözlüklerde hep karşıtları oldukları için burda rahat rahat rte yi pohpohlaya bilirler. buraya yazar yapmak için askere sövmek, atatürk e laf söylemek, ülkeyi sevmemek şartlarını koyarlar herhalde. girişinde de hocaefendi nin ağlama sahnesini koyarlarsa tamam yazarlardan geçilmez.
uludağ sözlükte kalan son birkaç atatürkçü yazarın da sözlüğü terk etmesiyle oluşacak sözlüğün adıdır.
uludağ sözlükte bu oluşumun zemini hazırlamak isteyen yazarların kuracağı sözlüktür.
kurulmuş olan sözlüktür. bakalım hayırlı olacak mı?
http://www.aksozluk.com/

kurulmuştur. kurulmasıyla birlikte uludağ sözlük'ten oraya geçmek isteyen yazarların bonservislerinde süper indirimler yapılsın.

hükümet goygoyculuğu yapanlar buyrun sizin sözlüğünüz, lütfen oraya kusunuz.
acilen "okyanus ötesindeki götü yala" butonu eklenmesi gereken sözlük.
(bkz: aks kırılması)
yazarların birbirlerine mübarek diye hitap edecekleri sözlüktür.

(bkz: mübarek)
aslında tam trolllük yapılacak mekan.
an itibari ile tek şuklesı olan sözlük. *
kabul edilir isem şakirt entrylerime orada devam edeceğim. düşünsene bi şakirt entry'si yazacaksın, okuyanların tamamı şakirto olacak. altın değerinde bir sözlük olacak benim için.
bir an şaka sandım. bu insanlar ne yapmaya çalışıyorlar, hiç anlam veremiyorum. ak sözlük nedir ya? küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi.
an itibari ile trollük yapak istediğim ama üşendiğim klon.
öyle kutsal bir oluşuma Bismillah demeden girdiğim için olsa gerek Askerlikle ilgili Mod.'un yazdığının zıt bir enrty girince anında uçurdu kendisi beni..
kemalist yazar alımına başlamışlar. gidin karıştırın hemen bekliyorlar...
ak partiyi çağrıştıran sözlüktür.
hayırlı olsun. uludağ akar ama hacı ya...
(bkz: olası zaytung haberleri) * google da çıkmayan sözlük.
(bkz: ben inandım aradım bulamadım)
hemen kendilerini övücü entryler girilmis.ne kadar da meraklılarmıs.