bugün

öncelikle:

Yan yüreğim yan
Gör ki neler var
Bu halk içinde
Bize gülen var

Koy gülen gülsün
Hak bizi bilsin
Gafiller bilsin
Hakkı seven var

her gerçek müslümanın yaşadığı içinde hissettiği önüne geçilmez yalımdır. bir partiye mensup olmaktan ötedir siyasi çerçeveler içerisine sığdırılmaz bir hayat felsefesidir "ak partili olmak". ancak bunun tadına bazı kesimler asla ve asla erişemeyeceklerdir onlar oyunla, eğlence ile, haramla, günahla vakitlerini geçirirken bizler can hıraş ulu önderimize ve yaradanımıza layık olmak için yaşayacağızdır...

işte böyle bir şeydir ak partili olmak.

ve ak partili olmak

bu yollarda ne kadar engel olursa olsun beraber yürümektir...
şereftir, onurdur, gurur verir. *
ak partili olmak değil akepe'li olmaktır efenim o.
*akepeli olmak, başbakanımın son model arabası olsun, ben yayan giderim, ayaklarım çıplakta olsa yürürüm demektir.
*akepeli olmak, benim evladım şehit olsun başbakanımızın yolunda, onun çocugu sağolsun demektir, vatan sağolsunu belirli aralıklarla bağırmaktır.
*akepeli olmak, benden çaldığın paralarla bana yardım et demektir, bana kömür ver, bana ramazanda paket ver o bana yeter başbakanım, vergilerim sana helal olsun demektir.
*başbakana şiir yazmaktır:
-ben koyunum ben koyun
bana istediğiniz kadar koyun
koymaz bize zam mam
oyun kelleleri oyun...
akebeli olmaktır yazık la kimin çocuğuysa.
üniversite öğrencileri için yetersiz yurtların sorun olmadığını düşünmektir. boş işlerle uğraşmaktır, cahilliktir.
laikçi ve izmirli olmaktan iyi olan durumdur. en azından halka yakınız aga. evet.
badem bıyıklı olmak gerekir gerçek bir akp lide olması gereken bıyık.
herkese nasip olmaz.

2 kişiden birine nasip olur...
fişlenmektir.
Trollüğe ilk adımdır.
bir kismi gecmisteki iktidar partilidir, iktidara gore partisi degisir. bir kismi ise sorgulamaz ekonomi dergisi okumaz is dunyasindaki durumu gozlemleyemez ve sadece tv de soylenen ekonomi harika sozleriyle mest olur ama 800 1000 tl gibi bir maasla gecinir. allaha sukur der onun icin sorun yoktur. hayvancilik, pamuk, tutun, findik, sebze meyve gibi ihracatindaki dususle italatin artisini bilmez. benzin fiyati onu etkilemez, elektronikteki vergi onu etkilemez, ozellestirmeler cok iyidir onun icin, dunyanin hic bir ulkesi yabanci bankalara turkiye kadar izin vermiyor olmasi onlarin hatasidir yabanci bankalarda yayarlidir, gelecek bizim degildir yabanci yatirimcilarin elindedir falan filan derken ama aslinda olumsuz seyler onlarin elinde degildir, genelde yol yapimlarini falan ustlenirler. sonuc olarak turkiye dunyanin en iyi ekonomisine sahiptir daha ne isteyelim, yunanistan batiyor avrupa yaniyor ama akpli turkiye cosuyor be. yasasin askeri ucret yasasin vergiler yasasin yabancilar alin bizi calistirin kole gibi.
direnmektir. iftiralara, aşağılayıcı bakışlara rağmen dik durmaktır. antep'te fransızların bir ninemizin başındaki örtüsünü çektiğinde koca bir milletin namusu için nasıl ayaklandığını bilip, şimdi bunun fransızların değil, kendi milletinin yaptığını görmektir. başörtülü bacılarının hastanelerde, okullarda ne eziyetler çektiğini görüp, içi tutuşmaktır.

komünistler tarafından amerikancı, kemalistler tarafından şeriatçı, milliyetçiler tarafından pkk'cı, kürtler tarafından faşist denmesi gibi birçok zıtlıkla karşılaşmaktır.

edit: ve eksilenmektir.
atatürk'ü anlayamamaktır.
durumunu gizlemektir.
tek cümleyle özeti "kendini arap milletine ait hissetmektir" .
aynı zamanda koyun olmak.
http://www.youtube.com/watch?v=tSwUo0lmGxw
''ah partüliyis.. ah partülü!! hüloleağaoaüoağ!!!''
az beyin az nohut olmaktır.
-recep
-oley
-tayyip
-oleyyyy
-erdoğan
-oleyyyyy...
tayyip meslek lisesi çıkışlımısınız amınakoim.
kıçıyla düşünen kemalist olmamaktır..
Dunyanin en kolay seyidir. Beyine gerek yok. Fikriniz olmasina gerek yok. Takla atmayi bilmek ve saksakci olmak yeter. Huluuuuuuooooogggg diyebiliyorsaniz zaten tamamsiniz. Ustelik komur ve makarna da bizden!
ak partili seçmen - pokemon edition:
https://www.youtube.com/watch?v=s5ef1UVOOxA&sns=fb
benzini beş liradan alıp hala akp ye oy vermektir. sn başbakan da haliyle koyuyor bu koyunlara. vereni cami avlusunda sikerler diye boşa dememişler.
Salak olmanın başka bir adıdır. Bazı termolojiler de en büyük hakarettir.
ak partili olmak şereftir, şerefin tavizi olmaz.
Beyin gelişiminin olmadığının en büyük göstergesidir. Anne karnında çokça sağ görüşün etkisi sonucu oluşabilir.