bugün

basit bir şiir mani vecizesi değil, taş gibi sağlam bir nesnel gerçekliğin ta kendisidir.belki şimdi olmasa bile 40 - 50 yıl sonrasının yerinde bir öngörüsüdür. evet maalesef, ak partiten önce halkımızın, laikcanlarımızın gidişi gidiş, tuttukları yol değildi. maneviyatımız yerlerde sürünüyordu. en aşağı 5 - 10 sevgilisi olmayana adam denmiyordu. batının teknolojisini örnek alacağımıza ahlaksızlığını örnek almıştık. top yekün raydan çıkmamıza ramak kalmıştı. işte tam o anda bir güneş gibi recep tayyip erdoğan ve ak parti doğdu bu güzel milletimizin üstüne. bu kötü gidişe dur dedi. medeniyet denen bu tek dişi kalmış canavarı tuttuğu gibi ümüğünden sıkıp yere vurdu. ama ölmedi henüz can çekişiyor. benim bedenim benim kararım , yaşam biçimime kimse karışamaz, namus bacak arasında değil beyindedir, en az 3 çocuk istemiyoruz diye yeniden milletin beynini bulandırmaya devam ediyor. ama yağma yok. allah ın izniyle bu canavarın o son nefesini kesip tarihin çöplüğüne gömecek sayın başbakanımız. ben inanıyorum.
ŞiMDi BiLiYORDUR EN AZINDAN .

(bkz: RECEP TAYYiP ERDOĞAN)
aklıma şu muhteşem cümleyi getiren söylemdir; (bkz: sıçtı cafer bez getir)
ak parti yerine m. kemal atatürk'ün yazılmasını düşündüğüm yargıdır. zira ak parti olduğu halde bu yargıya uymayanlar var.
19 stand by anlaşmasından sonra yıkılan imf " tabu " sunu yıkan erdoğandır önerme doğrudur zira ; imf türkiye yi finansal anlamda anasını bellemeye and içmiş bir sömürge kurumudur .
Ak partiye laf atmak için can atanların bu başlık altında birbirlerine kayarlamalrı için açılmış bi başlık.
(bkz: vah vah kimin çocuğu ki bu)
başbakanın 3 çocuk ısrarı üzerine dünyaya gelmiş kişi söylemi olabilir.
son derece doğru(!) olan önermedir. zira artık telefonlara mesaj gidiyor malum. ak parti olmasa ne yapardık bilmem.
what the fuck did i just read?
hala konuşuyorlar...hala konuşuyorlar...
Oğlum bak git denilesi cümledir.
-götümüzü koruduğuna göre iyi bir şey bu he hanım?
+tamam basıyom ben oyu.
Devşirilen bir söz olduğu doğru lakin; tevfik fikret değil neyzen tevfik'tendir... Bence erdoğan da olmasaydı atatürk de olmasaydı annemizi babamızı bilirdik bence.
(bkz: yarak başlıklar)
bir parti din üzerinden siyaset yapamaz bir defa dinde zaten böyle birşey yoktur. sanki ak parti geldi de 10 tane sevgilisi olan 1'e düşürmüş gibi bir hava vermeye gerek yok. kişi gereken eğitimi ailede aldığı gibi zaten isterse allaha inanıp onun yolunda layıkıyla yürüyebilir. bizi bugün camiye zorla mı götürüyorlar.

heryerde cami açıp , el altından da abd uşaklığı yapıyorsa bana kimse cihad.'tan bahsetmesin. veya akedemik mezunlar dururken 6 - 7 bin imam alıyorsa bu milletin yobaz oluşundan değil haksız atamalardandır. çok şükür ki imanın badem bıyık bırakmakla olmayacağını tecavzcü imam örneklerini görüncede ayrıt edebiliyoruz.

akp'nin avantajı insanların hizmete aç oldukları bir dönemde iktidar olmasıdır evet sağlık ve yol yapım çalışmalarıyla bunu yapabiliyorlar fakat süriyeli göçmenlere 200 trilyon harcayıp vanda ki vatandaşının çadırın içinde yanmasına göz yumacak kadarda vicdansızdır.
(bkz: bir kürt özlü sözü)
iyi ki var,artık amerika olduğunu biliyoruz.

koskoca osmanlı torunlarını düşürdüğünüz hal için,sultanlar mahşer de yüzünüze tükürecek.
açık ve net yazıyorum okurken gülmekten ölecektim yahu, lan şimdi ben nasıl bir tanım gireceğim onu bile şaşırdım "güneş gibi doğan tayyip" puahahaha bu ne yaa... durun durun sakin olmamam gerek.

"top yekün raydan çıkmamıza ramak kalmıştı" dayanılacak gibi değil allahtan tayyip amca var raydan çıkarmadı ama hızlı tren yaptı adam bizi uçuruyor. *
tayyip amca geldiğinden beridir hiç tecavüz olmuyor bende diyorum neden kesildi bu tecavüz olayları.

tanım: inanmış adamın beyanatı.

(bkz: beyin bedava)
(bkz: yok artık lebron james)

edit: akp'li değilsek serefsiz de değiliz bunu o beyin kıvrımlarının içine sok.

sen ki; şu anda türkiye de bulunan ve akp'li olmayan bütün kişilere şerefsiz dediğinin farkında mısın?

edit2: (#16606434)götündeki dona bile sahip çıkamazken, kalkmış tayyipten bahsediyorsun.
aynı toprakta yaşamaktan utandıracak hanzo insanların fişteklediği dialektik.

benim isyanım size de değil lan, benim isyanım beni sizle yaşamaya mahkum eden allah'a.

en çok ahlaktan bahsedip kadınların en mahrem dertlerini utanmadan siyasi propaganda malzemesi yapan şerefsizler, tavşan gibi üremeyi ibadet zanneden moronlar, din, allah kitap diyen herkesi samimi bulan salaklar...

çok değil, sadece insan gibi yaşamaya özlem duyan insanları sadece inançlarından değil, yaşamlarından bile soğuttunuz,

üzerimizden kiminiz kömür aldı, kiminiz gemi; yiyip yiyip doymadınız,

ahlaksızlığı ahlakın ta kendisi haline getirdiniz...

ananızı babanızı karıştırmayacağım ama... o kokuşmuş vicdanınızı sikeyim sizin.
Duyunca şaşırılası bir yanlıştır. Yahu ak parti zinayı serbest bırakan parti zaten. ama solcular daha kötüsünü yapardı bu konuda. o kabul edilmesi gereken konu.
şimdi eğri oturalım doğru konuşalım, memleketin en birinci meselesi nedir? elbette halkı türk aile yapısından soğutmaya çalışan iç ve dış mihraklar. bu mihraklaragençleri serbest yaşamaya teşvik ediyor. üç çocuğa karşı çıkarken, kürtaj istiyor, liselerde kondom dağıtılsın istiyor, dinini unutturmak istiyor. yani dıştan yıkamadıkları bu milleti bilerek veya bilmeyerek içten yıkmak istiyor. işte bu kesim bir türlü ak parti iktidarına alışamıyor, kabullenemiyor.

allah bu milletin yüzüne bir kez daha güldü de recep tayyip erdoğan gibi bir lider verdi. onun ve bu müşfik halkın sayesinde bunların kanımıza sokmaya çalıştıkları adına serbest yaşam hakkı denen virüsü bu bünyeden söküp atacağız insallah.
alkol zammı fiyatlara yansımadan apar topar edindiği 70'liği mideye gömen, kafası güzel kişi söylemi.
babasını arayan hede söylemidir.

bizim babamız hep belliydi. atamız savaş alanlarında kendini gösterdi ve vatanımızı armağan etti ve babamızın soyadını taşımamızı sağladı.
atatürk için olan sözü değiştiren yobaz sözleri. sanki herkesin namusunu ak parti koruyor.