bugün

1 yıl sessize almak.
Beni bazen gerçekten sinir eden gruptur. Lan bir dede sürekli mi paylaşım yapar arkadaş. Hayırlı sabahlar,hayırlı akşamlar, hayırlı cumalar, ve siyasi bir sürü çöp.
teknolojiden uzak, izole, steril yaşama sebebi.
yöneticisi olduğum ve 1 yıllığına sessize aldığım gruptur.
bir aile olsaydı ortada şayet o grubu kurardım ulan.
Bizimkinin adı 'Kebapçılar+1".

Not: +1 benim. Çünkü vejetaryen olmak.
bir hevesle oluşturulur. ilk günler haldır haldır mesajlaşılır. ardından tek tek ayrılırlar. (bkz: saman alevi)
tüm zorlamama rağmen beni dahil etmedikleri whatsapp grubudur.
Görüldü yapıp bıraktığınızda trip atan insanların bulunduğu grup.
Kuşak farkından dolayi zorluk çekilen grup.

Yengemle dayim bayramdan sonra çocukları bize bırakıp gittiler evlerine (çocuklar kalmak istedi) Sabah da Duden Şelalesi ne gitmişler aile grubuna romantik resim atmışlar. Bende oo çocuklar yokken balayı mı yapıyorsunuz dedim. Başka bi kuzenim de çocuklar görün bunu yazmış. Aman allahım dayımla yengem ciddiye alıp açıklama yapmışlar koptum. Biz de şaka yapıyoruz ciddiye almayın dedik tatlıya bağlandı.
Ciddi bir şey söylediğimde hiç affetmeyip dalga geçilen yerdir.En son aşılarımı kontrol ettirecektim bir liste attılar bunları da sor diye gidip sorduğumda sağlık ocağındakilerinde bunları sanırım köpeğiniz için soruyorsunuz yoksa bu aşılar insana yapılmaz diye kahkaha atmalarına sebep olan gruptur.
Bizimki çok elit valla. Sürekli yabancı kaynaklardan makaleler, tıbbi, hukuki ve askeri haber ile gelişmeler paylaşılıyor.
Bataklıktır. Girersin çıkamazsın mesajı görüp cevap vermezsin papara yersin