bugün

abazanlığın doruk noktasıdır. bir itü'lü bile bunu yapmaz.
(bkz: biz türküz bize bir şey olmaz)
bile bile lades durumu
izlediğim bir televizyon programında; türk abazanlarının "atın ölümü arpadan olsun" yorumunu yaptığı durum. bu insan ne yaptığının farkında olmamamı. intihar bu.
hakan günday' ın karanlık ruhlara vasiyet tadındaki eşsiz romanı; kinyas ve kayra' da aynen yaşanan olay. hayatı boyunca meşru ölümün bir yolunu arayankinyas, bir barda tanıştığı aidsli zenci kadınla dansederken onunla sevişmeye karar verir. o sırada beyninden şunlar geçmektedir;
- şu an ölümle dansediyorum, ve ondan korkmuyorum. hatta onu anlayabiliyorum. birazdan ölümü öpeceğim, okşayacağım, içine gireceğim. ölüme çok yakınım şu an. kolları omuzumda. üşüyorum.
(bkz: ilginç intihar yöntemleri)
(bkz: gozu donmus)
arabayı bile bile uçuruma sürmek, paraşütsüz uçaktan atlamak, çürük iple dağa tırmanış yapmakla aynı sonucu verecek eylem.
(bkz: kinyas ve kayra)

(bkz: hiv pozitif)
(bkz: at)
(bkz: arpa)
(bkz: beyin eksikliği)
(bkz: türk erkeği)
önce ben sana sonra sen bana eylemidir.
ikinci kişimizin de anal sevdalısı bir zenci olduğunu söylüyorlar.
krem falan da kullanmıyor ya, hadi hayırlısı.
aids li bir kadınla bilerek sevişen erkek, en fazla karısıyla beraber hayata gözlerini yummak isteyen erkek olabilir. onu çok fazla sevdiği için, onsuz dünya'nın hiç bir anlam ifade etmeyeceğini bilen erkektir. yeni bir başlangıç yapmak onun için artık imkansız ötesidir çünkü kaybedilenin enkazı üzerine yeni bir mutluluk filizi atamayacak kadar perişandır.
öte yandan hiç tanımadığı bir kadınla aids li olduğunu bilerek sevişen erkek için söylenebilecek fazla bir şey bulunmamaktadır. midesinde hissetmek istediği kramp duygusunu farklı yollardan da hissedebilir oysa.
intihar girişimi.
yanılmıyorsam bir arena programıydı. oyuncu güzelimiz aidsli olduğunu söylüyordu ancak bizim insanımız atın ölümü arpadan olsun diye literatür bir laf söylemişti. unutmam unutturmam. seksi hayatından önde gören sekskoliklerle aynı nefesi alıyoruz.
iki küçük kalbin arasına hastalık yapıcı koca bir virüsün girmesi durumu olabilir.
aşk mı?
evet.
ama ne yazık ki yalnız o değil..
bir de HIV virüsü...

bir aşk olsun, bir de sağlık olsun.**
(#3100870) derin bir boşluk hissidir!. boşluğa sarılmaktır.
arzunun muhtemelen tavan yaptığı olaylar dizisidir.
tutku gözünü kör etmiş , sahip olunacak bedene korkusuzca sarılınılmıştır.
ve muhtemel ikinci bir durumda vardır ki o kadın sıradan biri değildir.
(bkz: intihar)
farklı bir deneyim olarak karşımıza çıkıyor.Şayet askerliğini yapmamışsa ve o zamana kadar ölmemişse askerde bir numaralı geyiklerden birisi olacaktır.
abazanlığın depreştirdiği risktir. sonu ölümdür. idam mahmukumunun son arzusu olabilir.
eleman kondom kullanırsa pek de tehlikeli olmayan durum. yok eger kondom bulamayıp korunmasız ilişkiye girerse de yuzde yuz bulasacak diye birsey yok, yani (bkz: rus ruleti)
(bkz: abazaligin son asamasi)
kadınına göre değişen eğlem olup peşinden ölünesi biri ise hayatı paylaşmak adına yapılacak eğlem, ancak bu durumu yapılması için eş ve çocuk sahibi olan, kişiler için geçerlidir, aşk ölümüne yaşanmalı evlilik yemininin anlamını yitirmediği andır.

edit: şimdi bu madem ki karın nerden buldu olum aidsi demeyim bu illet sadece cinsellikle alakalı değildir.
(bkz: aids kapmak)
(bkz: aids lileri toplumdan dışlamak)

(bkz: prezervatif)*
dolu tabancayla şaka yapmaya benzer.
(bkz: rus ruleti)