bugün

iskocya'da celtic takiminda forma giyen, gelecegin en buyuk yildiz adaylarindan bir tanesidir.
youtube olur da bir gun acilirsa izlenesi dedirten yeni nesil arjen robben..
celtic le olan sözleşmesini 5 yıl uzatan başarılı kanat oyuncusu.
her iki kanatta da oynayabilen, önümüzdeki senelerde muhtemelen ingiltere premier ligine transfer olacak olan futbolcudur.
kalitesini cm'de de gösteren futbolcudur.
menajerlik oyunlarında, kalburüstü yani transfere en azından 4-5 milyon euro kadar bütçe ayırabilen takımlar için ilk 5e girmenin anahtarlarından biridir. koyarsın sol açığa serbest vuruşlar goldür zaten, köşe vuruşlarıyla stoperleri gol krallığında iddialı hale getirir, o derece yeteneklidir. bi maçta köşe vuruşundan gelen 3 golün üçünü de rakip takımın kendi kalesine gönderttiği * görülmüştür. futbol dünyasında tapılan aşırı yetenekli ama keyfe keder solak oyuncular arasında, şahsım adına harry kewell vealvaro recoba dan sonraki ilahım olmuştur yabancılar bazında. yani sakatlansa çocuğuma bişey olmuş gibi üzülüyorum, o derece yani. *
fm 2008'de ilk almanız gereken adam. hele valencia gibi bir takıma alırsanız tadından yenmez. bir kanatta o, diğer kanatta joaquin; ortada vicente, david silva, fernandes; ileride david villa.

ben bir oynanayayım en iyisi.
liverpoola yakın kaynaklarıma göre; liverpoolun maddi kaynak yaratması durumunda* ilk transfer edeceği oyuncu olma olasılığı çok yüksek olan süper yetenektir kendileri...
kanat varvasyonu arayan bütün takımlar için ilaç gibi adam. one hızdır o ne çalımlardır öyle yahu.
karakterli bir adam olduğu da söyleniyor. hazır büyük takımlara gitmemişken verilse 8-10 milyon euro gelir gibi geliyor bana.
bunca yıldır iskoç liginde oynayıp ingiltere'ye transfer olmaması da dikkat çekici. bir durum mu var diye de sormadan edemiyor insan.
mükemmel teknik yeteneğe sahip futbolcu. 2 seneye kalmaz büyük ingiliz kuluplerinden bir tanesine transfer olacağını düşünüyorum.isminden daha çok bahsetireceği kesin.
herkes premier lige gider gözüyle bakarken kendini spartak moskova 'ya atmıştır.
kendisinden beklenen patlamayı yapamadığını düşündüğüm, ayaklarını çok hızlı kullanabilen irlandalı. ne de güzel yakışırdı ona celtic forması. premier lig e gideceğini düşünürken ne işin var spartak moskova da be başkan. liverpool ne yakışırdı sana. umarım euro 2012 de (bildiğim kadarıyla irlanda milli takımında bir sakatlığı yoksa tabii) kendini gösterir ve daha iyi takımlara gider. duff tan daha iyi olduğuna inanmaktayım.
rusya'ya giderek kariyerini mahveden bir zamanlarin onemli wonderkidlerinden olan irlandali futbolcudur.
Beşiktaşa gelse Q7 ile ne iş yapar dediğim topçu.