bugün

gülümcan isimli (soner arıca, kusursuz aşk) enstrumantel parçası ile iliklerime kadar romantizmin işlendiği sevilesi şahaser.
sesi opera sanatçılarına benzeyen. gulumcan isimli enstrumantel parçası ise dinlenmeye değer sanatçı.

(bkz: gulumcan)
sefaletin kol gezdiği müzik piyasasında harikulade yorumu, sesi, kişiliği ve sanat gücüyle pırıl pırıl parlayan gerçek müzik yıldızlarındandır. çok uzun zamandır albüm yapmayan bu değerli sanatçıyı özlüyorum.
(bkz: gitme)
(bkz: ufka verdim gözlerimi)
rivayet o dur ki, don kişot, yel değirmenlerine efelenip, onlarla savaşırken, o ana fon müziği yapması için mp3 çalarında, bu su sesli ve hoş kadının ezgilerini bulundurmayı ihmal etmezmiş.

bir rivayette o durki,bu su sesli ve hoş kadını ona dinlemesi için öneren sancho panzadır. bu önerinin öncesinde don kişotun yel değirmenleriyle savaşının fon müziklerini yapma görevini ilkay akkaya üstlenmekteymiş. ilkay ve ahunun birlikte düet yaptıkları bir ezginin fon müziği eşliğinde demlenmek ve muhabbetleşmek, şimdilik ertelenmiş bir yaşanılacak olsun...
http://video.mynet.com/mahsun_kul4/ahu-saglam-gitme-hic-ayrilmadik-seninle/453783/
çok yakında yeni albümü çıkacakmış. ısrarla önerilir.
yeni albümü çıkmış olan güzel sesli kadındır. senfonik türkü severlere şiddetle önerilir.
Beni benden alan karı.

--spoiler--
Gitme aklım sende kalır, uyuyamam geceleri.

Hiç ayrılmadık seninle, değil bir sene, bir gün bile gitme.
--spoiler--

Allahın yok mu zalım?
sesiyle büyüleyen kadındır.