bugün

bu adam nasıl bu kadar ünlü oldu nasıl ted'e çıktı nasıl herkesin dilinde "vay be adama bak" oldu anlamadım. benim bu adamla ilgili hatırladığım şey lise yıllarında iddaa'ya sardığımdan grubuna girmekti. adam bildiğin 50 lirayı aldı ve 500 lira da zarar ettirdi. peki bunda sorun var mı? yok. iddaa tabii ki kaybedilecek bi şey. sorun olan şey adam facebook'tan sadece kazandığı maçları koyuyordu bu şekilde herkes kandı adamın grubuna girdi. öğretmene bak, iddaa grubu kurup ergenlerden para koparıyor. 3 ayda kuruş kazanmamıştım ve dediğim gibi 500 lira kaybetmiştim. adam yunanistan maçlarına 7+ diyordu o kadar diyeyim size.
yaptıklarına/ürettiklerine bakınca görselliğin ötesinde düşünceleriyle iyi bir öğretmen olduğunu düşünüyorum. allah yolunu bahtını açık etsin.
https://youtu.be/QLktoBwoCH8

bu kadar iyi anlatılabilirdi.
Yeni nesil öğretmen.

Ülkede mesleğini hakkıyla yapan insanların artmasını her zaman dilemişimdir. Umarım bu öğretmenin de yaptıklarını takip eden öğretmenler çıkar.

Ayrıca Atatürk yoludan gittiğini söylemesi, Atatürk ile ilgili farklı konulara değinmesi de insanda saygı uyandırıyor. Başöğretmenin yolundan giden, gitmeyi kendine amaç edinen bir öğretmen olarak desteği hak ediyor. Başarılarının ve inancının devamını tüm kalbimle diliyorum.