bugün

görsel
59 yaşında ölmüş.

https://www.haberturk.com...hayatini-kaybetti-2870172
Dünyadan Dilipak'ı aratacak kapasitede, ağzından lağım akan, siyasal islamcı ve kürtçü bir tsk düşmanı eksilmiştir..
Ergenekon balyoz gibi suçlamalarla karaladığı suçsuz insanların ahı yakasına yapışsın.

"Atam sen kalk da ben yatam." "beni türk imamlarına emanet ediniz." Gibi kitapların yazarıydı.
Hadi yattın ahmet, corona'na şifa olamayan imam da dünyayla ilişiğini kesmiştir..
Diyeceklerim bu kadar.
rahmetle...
keşke yağmurdan sonra adlı naif romanı ile anılsaydı... edebiyatı yüksek, politik bakış açısı yanlı ve nefret doluydu. küçümsedikleri, aldırış etmedikleri korona yüzünden ölmesi de bir hayli manidar.
ne diyelim allah öbür tarafta hesabını sorsun.
Allah rahmet eylesin. iyi adamdı.
Sözlükteki islam düşmanı köpekleri arkasından havlattığı bunun kanıtı.
Korona da nasıl iyi biliyor alacağı canı.
allah rahmet eylesin. güzel insandı.

gençliğimde her yazısını mutlaka okurdum. sırf o ve bir kaç yazar için vakit gazetesi ve yeni şafak alırdım.
Rok ile program yapardı zırvalıklarla dolu Allah rahmet eylesin demeyeceğim yallah çukura.
Koronanın sadece müslümanları öldürdüğünün ka kanıtıdır. 2 tane ünlü isim öldü biri ömer döngel öbürü burhan kuzu şimdi de bu.
vefat etmiş.
Bana da bir köşe versinler ben de yazarım dediren müstakbel köşe yaza(r)mazı.
Bu günkü köşe yazısında ilber ortaylı'nın atatürk'e iftira edenlere, küfredenlere hödük demesini eleştirmiş. Tamam yaptıkları yanlış ama hödük demek de hoş değil, hödük pezevenk anlamına gelir diyor. Tdk dahil hiç bir sözlükte hödük, pezevenk anlamına gelmez. iftiracı müptezelleri koruyayım derken kendi kültür seviyesini göstermiştir. Ayrıca ilber hoca bu ahlaksızlara pezevenk demek isteseydi de derdi ama muhtemelen gavat kelimesini seçerdi.

(bkz: cahil cahil tipler)
ABD'nin Gülen'i El Kaide lideri Usame Bin Ladin gibi sırlarıyla gömebileceğini iddia etmiş yazar.
Yazılarında sürekli bir kişi veya kuruma saldırı halinde bulunan yazardır.

Acaba bugün kime giydirmiş diye merak ettiğimden takip ediyorum. Ayrıca yandaşlığın sınırlarını ne kadar daha zorlayabilir ayrı bir merak konusu.
çağlayan adliyesi rezaletinin suçunu sezgin tanrıkulu'na atmış. yahu insan utanır be. güvenlik ve istihbarat zaaflarını bile muhalefete yıkıyorlar.
böyle bir insanın dünyaya gelmemesi için ben de dünyaya gelme hakkımdan feragat ederdim. öyle sevimsiz bir tip.
bir bu, bir de nagehan. keşke başka gezegene tayininiz çıksa. çok itici, çok samimiyetsiniz lan.
sırtını savunduğu iktidarına dayayıp, gazetesinde surekli ona buna çatan, çamur atan köşe yazarlığı yaptığını zanneden polemik kişisidir.
sorarlar sana, "Hiç haber yaptın mı? , düşüncelerinin temeli nedir? , araştırmalarının boyutu ne " . cevap yok tabi. dök icindeki kinini, saldır karşı tarafa, uydur uydur yaz. tv'de de bu işin görsel boyutunu yapıyor.
çamur at izi kalsın tarzıyla tamamen muhalefete muhalefetlik yapan yazar.
bu bile yandaş kadroda yer alabilmesi için yeterlidir.
akp iktidarından sonra ipe gönderilecekler listesinin başında gelmelidir.
gezi parkıyla ilgili olarak kılıçdaroğlu, terör yanlıları ve provokatörlere şu yazıyla ayar vermiş insandır.
http://haber.stargazete.c...al-bey-nereye/yazi-759353
kızmıyorum kendisine, sadece acıyorum.

böyle insanları gördükçe, içinde bulundukları karanlığın içinde üç kuruş daha para kazanmak için bata çıka neler yazdıklarını, üç kuruşluk payeler için ne gibi yalakalıklar peşinde olduklarını, nasıl bir biat kültürü içinde yetiştiklerini, efendilerinden aferin almak için nasıl küçüldüklerini, kişiliklerini nasıl satışa çıkardıklarını gördükçe acıyorum bunlara.

yarın çoluk çocuğunun, eşinin dostunun yüzlerine nasıl bakacaklar merak ediyorum. herkesin yandaş, satılık olarak tanıdığı bir insan olmak nasıl bir duygudur kendisi açıklasın bize istiyorum. o yalakalıkla edindiği, başkalarına kara çalmakla, çamur atmakla, hakaret etmekle cebine giren üç kuruşu çoluğunun çocuğunun boğazından nasıl geçiriyor, gururu hiç mi zedelenmiyor, kendine aynada bakınca yüzü hiç mi kızarmıyor acaba? acıyorum kendisine...
yağmur nereye yağarsa artık tarlasını oraya çekmeyi becerebilenlerden olmuştur. sanırım gazetelerinde bu tip köşe doldurucularına ilkokuldaki gibi kolluk takıyorlar. a muhalifine giydirme kolu, b muhalifine giydirme kolu gibi kolluklarla bu doldurucular dünyada kıyamet kopsa kolluk görevleri dışında yazı yazamıyor durumdalar. arada bir özel izin oluyor tabi.
mit olayı patladığı gün bile CHP yi yazarak nasıl bir tiniyette olduğunu göstermiştir.