bugün

https://youtu.be/z8QaeUbsIR8
Apocu pkk muhibbanı bir kürttü. Siyasi kimliğine sempati duyanlar da terör sempatizanıdır.
görsel
maymun suratlı, yabani bir mahluktu. bunun sözde şarkılarını köpeğe dinletsen, köprüden atlar. tipe bak amk. ben bunu görünce evrime inanasım geliyor. iğrenç.

türkiye cumhuriyeti hakkında "şerefsizlerin ülkesi" demiş orrrrrrrrospu cocugudur kendisi. ırkını siktigimin pic kurusu.

bunun sözde şarkılarını dinleyenlere basacaksin cezayi. bildigin cevre kirliligi. kesinlikle yasak gelmeli.
https://youtu.be/wd39fx_BFNc
kıronun tekiydi. sevmem. sevenlerini de sevmem.

alayı da vallahi apo piçini özleyenlerden.
bir san'at ehli.
faşist piçler yüzünden vefat etmiştir. umarım aynısını çeker bu orospu çocukları . mekanı cennet olsun.
Vallahi Apo’yu özlemiş kıronun tekiydi. ateşi bol olsun. Yakında apo denen iti yollayacağız yanına.
Türkiyenin gelmiş geçmiş en cesur müzisyeni.eğer sizin dediğiniz gibi olsaydi.fransada sürgünde değil lüks bir hayat içinde karılarla kırıştırırken ölürdü belkide.siz onu anlamak istemediniz bence her ne kadar bas bas bağirsada o ezilenden yanaydi bence.
(bkz: Ahmet kısaparmak)
Titrek bir mum alevinin havaya bıraktığı bulanık bir is
Ve göz gözü görmez bir sis değildik biz
Beni bilimle anla iki gözüm, felsefeyle anla
Ve tarihle yargıla…

Toprak incitmesin...
görsel
görsel
(bkz: vatan haini).

Atatürk dönemine denk gelseydi,
gerektiği gibi asılırdı.
toplumdaki bir puttur zerre umrunda değildir. iyi sanatçı olabilir ama allah'da olmadı başımıza.
o yuzden allah'a tapın diyoruz adam olun.
Bugün ölüm yıldönümü olan sanatçı.

Mekanı cennet olsun, Allah ondan razı olsun inşallah.
Vallahi apoyu özledik demiş olan biri.
Keşke hayattayken konserine gidebilseydim.buyuk bir sanatçıydı.
şivan perver ile mitinglerde megri megri söyleyip bebek katilinin kardeşini sırf seçim menfaati için trt ye çıkaran zihniyetin destekçileri bunları mı söylüyor. utanmazlar. hadsizler.
türkiyenin en gereksiz üç sesinden biridir. net..
bütün şarkılarını gitarda sazda pianoda söz nota ve akor olarak ezbere bildiğim sanatçı. malesef sürekli barıştan kardeşlikten yana olduğunu belirtmesine rağmen ısrarla hain damgası yapıştırılıp hakkında yalan haberler uydurulup birilerinin milliyetçiliğini kanıtlamasına kurban gitmiştir. sabır taşı çatlayınca ise malesef yanlış yolara sapıp talihsiz cümleler kurmuştur. bunda en az kendisi kadar çakma milliyetçilerinde suçu vardır. daha sonraları kendisine yapılan uydurma haberler kışkırtmalar vs kabul edilip öldükten sonra özür dilenmiştir. neyse ben kısacası siyasetini değil müzik ruhunu sevdim.
aramızdan ayrılışının yıldönümüdür bugün.
(bkz: hoşçakal iki gözüm)
(bkz: vallahi apoyu özledik)
(bkz: doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce)
doğum günüdür. iyi ki doğdun iki gözüm...