bugün

Sessiz sessiz ağlar gibisin vay aman
Zaman geldi gideceksin vay aman
Bırak ay gitsin sen kal bu gece,
Umudumsun sen...

Sevgiliden ayrılırken, hüzünlü zamanlarda dinlenebilir mesela.
Sigaraya başlama sebebimsin üstad. Ya sen nasıl bir musikişinassın be.
malum kesimin şöhret ettiği vasatın altı boş beleş sanatçı. net...
teröristtir.
bir kürt-ermeni karışımı yahut kürtleştirilmiş bir ermeni olduğunu düşündüğüm kişi.
zira sakalsız fotolarından ve gençlik fotolarından anlaşılacağı üzere, daha çok bir ermeni fenotipine sahip..
Muzik evrensel falan degildir ilk olarak kultureldir, evrenseldir deyip apocu pici savunan piclere duyurulur. Tinisi falan iyi olabilir bazi bestelerin de pic pkkci olunca tinisisa sokarlar.
Muzigin evrenselligi kullanilan enstrumanindan sarki sozlerine, verdigi mesajlardan sarki akiskanligina kadar her bir sey sadece sanatla yogruluyorsa evrenseldir. Kimse sirf evrensel diye cikip en dusman ulkenin marsini dinlemez orda burda, ya da siyasi hayatin icindeki biri rapik partinin secim muzigini falan telefonuna atip dinlemez.

Bu arada ahmet kayanin da o pice sitayiste bulunan piclerin de ta amina koyam.
Sanatı bu heriflerin terör seviciliğini meşrulaştırmak için kullanmaya çalışıyorsunuz. Yurdun bütünlüğüne göz dikmiş, Türk düşmanı şerefsizin birini güzelleyen ondan farklı değildir. Türk düşmanı herifin de ister sesi güzel olsun, ister başka bir alanda mükemmel bir icracı olsun, umurumda değil.
"yitirmeden yüzündeki tebessümü
bütün saatleri öylece durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi".
malum kesimin taptığı vasatın altı teneke sanatçı. net...
terörist sevici şarkıcı bozuntusu.
haindir.

fakat sesi, yorumu ve şarkıları güzeldi...
sanatçılar hepimizin ortak değeridir:

son haber: akp milletvekili ahmet kaya ve yılmaz güney'in meazarları ziyaret etti.

https://www.cnnturk.com/d...nin-mezarini-ziyaret-etti
görsel
'Ben klasik bir kadere teslim olmak istemiyorum ve öldükten sonra değil, şimdi anlaşılmak istiyorum.' Dedi ama maalesef klasik bir kadere teslim olarak öldü.
Sanat da olsa icra ettiği, teröristin sanatına tüküreyim.
Kendisine saydıranların odasına çekildiklerinde kısık sesle dinledikleri kişidir.
--spoiler--
Kar kaplamış solmuş güller görende,
Sarılıp dallarına öpesim gelir...
--spoiler--

Saygılar benim güzel abim. Gecenin bi yarısı geldik yine sendeyiz, hoş senden ne zaman gittik ki tekrar geldik diyelim...
memleketten uzak kaldığımız günlerde, ahmet kaya'ya yaklaşır olduk.
sensiz yaşayabilmerem şarkısını da seslendiren kişidir. sesine çok yakışmış.
"Vallahi Apoyu özledik." diyen bölücü bir orospu çocuğudur.
şarkı sözleri depresif bölücülük saldırganlık barındıran vasat bile olmayacak bi ses. evet...
Altinsan.
Kürtçe şarkı söyleyeceğim dedi ve linç edildi.

Sonra kürtçe şarkı söylemenin ekmeğini hülya avşar falan yedi.
kürtçe şarkı söylemesinde sıkıntı yok.

pkk bayrağı önünde "vallahi apo'yu özledik" demesi kendisini bitirdi.
Ülkemizde;

" sayın öcalan demek, pkk bayrağı apo posteri açmak suç olmaktan çıkarılmıştır"

Diyen kişi bu kadar tepki görmemiştir.

Ha ahmet kaya apo yu özledim diyince pkk lı şerefsiz.

Ama tayyip sayın abdullah öcalan diyebilir, pkk ve apo posteri açmayı akp serbest bırakabilir.
güncel Önemli Başlıklar