1. 4528.
  iyi bir sanatçıdır. terörist olduğuna da inanmamışımdır, zira çoğu açıklamasında ülkenin bölünmez bütünlüğünü ve yurtseverliğini vurgulamıştır. hatta yeri gelince solcuları da "demokrasi sadece solcular için değildir" diyerek eleştirmiştir.

  dinleyici kitlesi ise her türlü insanı barındırmaktadır. arabeskçi tipler, solcular, kürtler, ülkücüler vs. bu kadar karmaşık ve birbirine zıt bir kitleye hitap eden tek sanatçıdır. öyle ki, ortamda vatan millet edebiyatı yapıp türkün türkten başka dostu yoktur diye takılan adamları bile bir köşede şafak türküsü mırıldanırken bulabilirsiniz.
  2 ... niceduckbro
 2. 4527.
  pkklı bir kürttür. entry bu kadar.
  4 -5 ... pillars of creation
 3. 4526.
  analizlerime göre ülkücüler de çok dinliyor garip bi şekilde..
  3 -3 ... psikolaz
 4. 4525.
  çözüm sürecinden önce pkk'lı diye kafasına çatal atılan, öldükten sonra çözüm sürecinde yandaş kanallarda her gün göklere çıkartılan ve şimdi ise aynı cenah tarafından vallahi apo'yu özledik dediği için yerin dibine sokulacakken eski edilen sözlerini yalamamak için hakkında konuşulmayan şarkıcıdır. o lafları etmeselerdi şimdi söyleyeceklerine inanamazdınız! bunların kıvraklığına akıl ermez.
  2 -2 ... manyak olmaya karar verdim
 5. 4524.
  adamın ham maddesidir. türkiye cumhûriyeti tarihinde böyle mert cesur dürüst ve güzel sesli bir yiğit çıkarmamıştır.ölümsüzdür.

  ırkçı ve bölücü kahpeler adama iftira atmaya ve hakaret etmeye devam etsin.bizler ölene kadar ahmet abiyi dinleyecek ve saygı göstereceğiz.
  1 -7 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 6. 4523.
  keşke sadece sanatçı kalsaydı dediğim insan.
  ne güzel şarkı ve türküleri vardı.
  özetle sesini müziğini severim ama ondan ötesini tasvip etmem.
  ... emrebey03
 7. 4522.
  türküleriyle bir döneme damgasını vurmuş kişi. albümleri satış rekorları kırmıştır. bir dönem kasetleri yasaklanmıştır ve satılmamıştır.
  ... lutfen beni dinler misiniz
 8. 4521.
  Apoyu özleyen terör sempatizanı.
  3 -4 ... willtreaty
 9. 4520.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2130849/+
  3 -1 ... karton toplayan cocuk
 10. 4519.
  Apocu, pkk’lı terörist şarkıcısı (sanatçı denmez böylelerine)
  5 -5 ... rizedentrabzonayuzenkurbanlik