bugün

turkcell'in yeni yönetim kurulu başkanı olmuş kişidir.

Turkcell Yönetim Kurulu'na 13 Mart 2013'te atandı. Akça Lojistik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş'nin kurucusudur. Ocak 2010’da Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin Mütevveli Heyeti kuruluşunda yer aldı. Akça, Kasım 2011'den bu yana Bezmialem Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı konumunda.
Ahmet akça da benim gibi odtü'lü, çokta başarılı bir adam, biliyordum bu noktalara geleceğini ama benim beklentimi o kadar aşağıda çıkarttı ki, tahmin ettiğimin kat be kat üstünde bir kariyer sahibi oldu. Ailesini tanırım onun, babadan gelen bir girişimcilik var.
Turkcell'in yönetim kurulunda ahmet akça gibi gibi girişimci bir adam var. turkcell'in arkasındaki gizli güç gibi, öyle ismini pek duymazsınız, ön planda olmayı sevmez. Ama samimi ve cana yakındır.
Turkcell'in sosyal sorumluluk projelerinin fikir babası olan adamdır ahmet akça. Çok ön planda olmayı sevmese de. Yaptığı şeyler bir çoğumuzun hayal bile edemeyeceği başarılardır. Eğitim ile ilgili projelerin kilit noktası olan adamdır. Böyle bir girişimciye sahip bir şirket insani yönü olan şirkettir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar