bugün

farklı ve güzel bir tarzı olan ankaralı rapper. Geçen gün yayınladığı risk al paspal adlı parçasındaki ''istediğimi istediğim gibi yapmazsam olur sistemin dediği'' sözü çok iyi. Buraya not düşmek istedim.
'MUAF' adlı 2. albümünü çıkartmış reis. Gündemi meşgul eden, birbirlerine benzeyen raplerin arasında rahatlattı bu albüm, tarzını bozmamış sağolsun Aga B.

https://open.spotify.com/...um/1jffigMLKlgk7FykUSysES

Albümün ilk klibi de şöyle:

https://www.youtube.com/watch?v=Xy6l4rnusaY
Uçamayan süper kahraman.
Ben nasil yeni duydum kendisini aklim anlamiyor. Inanilmaz sevdim sarkilarini. Ozellikle saka sarkisini o kadar cok dinledim ki sıkılmam yakındır.

“Nooolldu diyom sen anlatiyon da anlatiyonn.”
al,bum adındaki son albümündeki haydaa şarkısı efsanevidir. tavsiye edilir.
Nasip. Yeni, dinleyin.
an itibariyle nickini solist karga olarak değiştirmiş ulu sözlük yazarı.
Ankarali rapper dir. Biraz havali olmasiyla bilinir. Bi onlem manitani check edip alayim.
bir türlü uykusu gelmeyen yazar.
ulan sıkıntıdan kendi nickaltımı upluyom.
bazılarına batan yazar. bu arada sağlam yazar.

edit: evet narsistim
Gereksiz şahsiyet.
nickini her gördüğümde "aga b funk'd up ais ezhel ve ankara şimdi daha güzel! Bu durum bi çoğunu daha üzer ve gelip o tavşan dağa küser.." şeklinde devam eden, kendi kendime söylenmeme neden olan yazar. Kendisini tanımam ama nicki güzelmiş.
tipi ve yaptığı müzik aşırı hoşuma giden rapperdır. sesi insana rahatlama hissi verir.
mükemmel bir yorum tarzı vardır, zaten reggea ile ilişki yaşadığını biliyoruz. e ais falan.

bu adam efsane olabilecekken tarzının sözlerini yazamıyor..

sözleri uçurman lazım aga.
Nicki alınacak kadar ahım şahım bir icraatı yok. Kalkınma yapacak daha kaliteli insanlar var. dürüst olalım.
henüz 15 yaşında herhalde.
varlığını kanıtlayamayan ulu sözlük yazarı.
bana" aga 5 k plz" leri hatirlatan yazar. hg.
neyyymiiiis neymiis neyyymiss?
ses ege cubukcu, tip grogiymis.
asil senin sesin lil wayne de tipin lil wayne'nin ergenligi fiku3! diyerek beni yarmis adam.
nickaltı kasmak istiyormuş.kastırın yazarı.
ooo nik6 kasma alırım bi dal.

oralet seviyorsa, bizımla.
Nickaltı kasmak istiyormuş. Toplaşın yazarı.
yani uludağ sözlükte adım aga b. bunu anlamak o kadar zor değil.
vodoo recordzla çalışmakta olan ankaralı eyyy.
güncel Önemli Başlıklar