bugün

güzellik görecelidir diyerek felsefe yapan, farklı olmaya çalışıp, dikkat çekmeye çalışan erkektir. fazla muhabbete girilmemeli, bulunduğu ortamdan uzak durulmalıdır. zira gerçekten beğenmiyorsa size sarabilir.
enteresan burun ve dudaklara sahip olduğu için normal sayılabilecek durumdur. ancak konu liv tyler ise o erkek ya gaydir yada sünnetçi fazla kesmiştir.
vardır elbet bir sorunu. ama begenilmeyecek bir kişilik de değildir kendisi,
görsel *
muhtemelen dünyalı olmayan biridir.
Adriana Lima adlı kokananın bir çocuğa meme veremeyeceğini , çocuğunu kucağına alıp ninnilerle uyutamayacağını , bodruma inip de sen yokken ev ısınsın diye sobayı yakamayacağını , ev işi yetmezmiş gibi bir de emeğini satmak için sabah 8 - akşam 5'e kadar eşekler gibi çalışamayacağını bilenler için normal bir erkek davranışıdır . Göğsü süt yerine parfüm kokan bir hatunun ayrıca neyini beğeneceksin ki. *
(bkz: Bayır gülü)
adriana lima yemeyip de yanında yatılacak cinsten bir hatundur, lakin çeşitli fantazilerini gerçekleştirebileceğin bir hatun olmadığı için ve evlendiğin takdirde* aile olmanın gerekliliklerini türkiye şartlarında tam anlamıyla yerine getiremeyeceği için beğenmemesi normal olan erkektir.
zevkler ve renkler tartışılmaz. kuzguna yavrusu dünya güzeli gözükürmüş lafını getiriyor akla da. neyse.
zevk ve renkler tartışılmaz da bu kadarı da pes dedirtecek beğenmeme. öküz müdür nedir artık.
http://www.visualdisco.co...o05/d_Adriana_Lima_26.jpg
http://images.google.com....MSA_enTR262TR262%26sa%3DN

harbi öküzdür öküz.
ilgi çekmek zorunda olmayan erkektir, gerçekten de beğenmiyor olabilir. aşık olduğu biri varsa başkalarına göre dünyanın en güzel kızı olarak nitelendirilen kişiyi beğenmemesi pek de garip karşılanmamalı. 2 meme yüzünden aklı başından gitmeyen, kalçaları görünce yüreği hoplamayan yani kısacası abazan olmayan erkektir.
saşırmış olan erkektir.
(bkz: kedi uzanamamayacagı cigere mundar der)
adriana lima'ya hiçbir zaman ulaşamayacak olan bu sebeplen ki adriana lima'yı z.kine takmayan erkektir**. (bkz: o kim lan)
adriana lima nedir ki
en güzelinden bi huri
bana seni gerek seni

dese en azından anlaşılır. hurilerin en güzellerinden biri olduğunu itiraf ediyor en azından.

allah'a inanmıyorum ama bi adriana lima var, bu güzellik tesadüfen oluşmuş olabilir mi.. de get lan olmuyor işte, nasıl beğenmezsiniz ulan, gebertirim adriana'ma laf edeni...
(bkz: taş olur)
ölü erkektir. allah rahmet eylesindir.
kendisine bernard lama'yı tavsiye edeceğim erkektir.
adriana lima güldüğü anda çekiciliğinden hiçbir eser kalmıyor. ayrıca ayak başparmağı da köfte gibi. gülümsemeye ve ayaklara önem veren bir erkek için kendisini beğenmemek çok da büyük bir eşşeklik değil. zira, her güzelin bir kusru var.

edit: tamam kendisi için geberiyorum, görünce gözlerim yuvalarından fırlıyor, beynimin pekmezi akıyor, iliklerime kadar onu arzuluyorum.
"herkesin bildiğini beğendiğini ben sevmem arkadaş benim hayal ettiğim saklı cennettir" diyen ortalık mallarına değer vermeyen erkektir. evinin erkeğidir.
gözlerinde problem olan erkektir.
herkesin beğendiğini beğenemem diyen erkektir.megan foxu beğenir.
adriano yu begenen erkektir. yani bildigin gaydir.
(bkz: dostum erkek dedin gay cikti)
guzel onun olmayinca, guzele guzel demez.
(bkz: ciger ve kedi ilişkisi)
'güzel de bana mı güzel; değil o zaman çirkin' görüşünü benimseyen sağlam adamdır.
adriana limanına demir atmak istemeyen erkektir.