yeni gelmiş, taptaze, çıtır çıtır ve süt kokan uludağ sözlük yazarıdır. henüz nick başlığı açılmadığı için pek hoş gelmemiştir ama her an hoş gelebilecektir. çok uyumlu, terbiyeli, saygılı, ensesinin köküne vur dayağı ye yazardır. boyu kilosu yerinde ve sivilceleri olmayandır ayrıca. tanısanız kesin seversiniz, olmadı sevmezsiniz olur biter.

edit: yazar adayı idi bunu yazarken ve o şimdi yazar.
bence oldukça zekidir, mrl tln den kurtulup kendi kendine hoş geldin demiştir ki o bile yeter zekadır.
Nickiyle sözlüge 1 - 0 önde başlamıştır. Hoş gelmiştir.
canayakınlığıyla gözüme girmiştir. kendisinin bu sözlükte nice başlıklar açıp, nice entryler girip nice şukular alması dileğimdir.
monarşi yalayıcısı bir liseli.

bu tanıma gülüp geçen yazar. unutmadan höhh! de dedim.
adam gibi adamdır.
yaratıcı nick seçiminden dolayı başarılı.
nickiyle yaratıcılığının ne kadar iyi olduğunu gösteren yazar.
''osmanlı'ya gelin bizim ülkemizi feth edin rahata kavuşalım demişlerdir.'' diyerek güldüren yazar arkadaşımızdır. eğlenceli ama hakkını vermek lazım.
"adolf kinder" diye okuduğum nick. "adolf killer" da olabilirmiş, hatta güzel de olurmuş.
bir adet genç şakirttir.
gelecekte başbakan falan olur.
(#14552491) tuvalete yeni bi' boyut kazandırmıştır kendileri.
(#14561643) tutmamıştır, olsundur komiktir. güldürmüştür.
sözlük kanunlarını çiğnemenin bedelini an itibariyle ödemeye başlamış zavallı yazar.
helallik yazardır. çok sevgi doludur. ben gittiğimde ona iyi bakın.
(#14809567)
(bkz: entry nick uyumu)
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
başlığa ikinci hatta üçüncü entrylerini giren şakirt kafadarlarına eyvallah çekip, benim nick altımı gereksiz cümleleriyle dolduran liseli.

şükretmeliyim ki, kendi başlığını kendi açan eziklerden değilim (bkz: adolf kitler) (#14337060)
uludağ sözlük te faşizmin yükselişine sebep olan yazar *
başarısız troll.
(#15120856) liseli yazar.
bir kitlicem bi daha dikiş tutmayacak ona yanarım.
(#15140724) Çok beklersin demek istediğim sığ troll. Cumhuriyet, okuyucu kitlesinin kalitesi nedeniyle, satışlarda geride olmasına rağmen reklamverenlerin tercih ettiği gazeteler arasında ilk ondadır. Star, Türkiye gibi hükümet yalakası gazetelerin Cumhuriyet'in üç katı satıp yarısı kadar reklam alamamalarının sebebi, reklamverenlerin bunların okuyucu kitlelerinin niteliğini (pardon niteliksizliğini) veya gerçekte gazetelerin okunmayıp bir köşelere atılıp durduğu gerçeğini çözmüş olmasıdır.

Ayrıca:
(bkz: cumhuriyet vakfı)
(bkz: cumhuriyet kitapları)
(bkz: cumhuriyetin iş dünyasından ortakları)
eskilerden tanırım iyi çoçuktur. Betimlemeleriyle güldürür.

(bkz: Hey mübarek seni sohpetimde görmek istiyorum) *