bugün

Ulu önderimi"s".
görsel adam gibi bir devlet başkanıdır. o sadece devletini yaymak istedi. Ayrıca kendisi devrimci kişiliği ile hayranlığımı kazanmıştır.
Bu gün doğum günü olan ulu önder.

görsel
görsel

Alles Gute zum Geburtstag Führer 卐

iyi ki doğdun büyük Lider
Ülkesinde sevilmeyen bir liderdir. Nedeni ise çok basittir. Kaybettiği savaşlar sonucu 1 milyondan fazla alman kadına tecavüz edildi. Ülkeleri Doğu ve batı olarak bölünüp yıllarca şamar oğlanı olup eziklendi. Kaybeden biri asla sevilmez.
reyiz olarak yazılır

başkan olarak okunur.
Onun zamanında emperyalizm dünyanın farklı kıtalarına yayılmıştı ve orda yaşayanları sömürmekteydi. Maalesef bu gün hala bu böyle. Kendisi de alman halkı bu emperyalist devletlerden geri kalmasın diye çok fevri davrandı.

Mesela yalnızca almanların 1. Dünya savaşında kaybettiklerinin bir kısmını geri alıp bıraksaydı belkide almanya'nın atatürk'ü olabilirdi.

Fakat kendisi emperyalistlerden geri kalmamayı seçti ve tabii ki emperyalistler kendilerine benzer bir rakibi kabul etmeyip daha adolf hitler kendileri gibi olamadan tepesine bindiler.

Peki neden Atatürk'ü olabilirdi dedim? Şu yüzden tabii ki;

Eğer atatürk de bunun gibi osmanlının kaybolan tüm topraklarını geri almaya kalksaydı maalesef bizim sonumuz belkide almanlardan beter olacaktı.

Atatürk'ün hitler kadar fevri davranmayışı anadoluyu elimizde tutmamızı sağladı denilebilir.
maalesef hala bazı tecrübesiz ergenlerin hayranı olduğu katil diktatör.
Tam bir karizmatik lider..
Her ne kadar tarihe adını kötü anilarla yazdırsa da mücadeleci ve kararlı oluşu onun en büyük özelliğidir
En unutulmayan özelliği ise dik duruşu ve selamıdır..
yüce führer'in bugün doğum günü. iyi ki doğdun yüce führer.
faşist ideolojileri yüzünden bir ırk yaratma girişiminde bulunan ve buna kendini adayan. Herşeyden herkesden üstün almanlar olarak dünyaya nam salacaklarına inanan aptalın tekiydi. Bugün almanlar bile nazi yönetimini lanetliyor istemiyor tiksiniyor.

Sempati duyan kesim %10 u geçmez.
iyi ki doğdun ey koca reis.
orospu çoçuğunun teki .
görsel
nice mutlu yıllar führeri.
Yaptığı en iyi iş vosvosları tasarlamış olması. Böyle bir caninin elinden nasıl böyle minnoş bir şey çıkmış aklım almıyor.
dedelerine ne koymuşsa

torunlarını bile inleten reyiz.
Kahraman kızıl ordu tarafından tayfasıyla hoplatılmıştır.
Şimdi birisi çıkar der türkleri çok seviyordu diye gece gece gülerim vallahi.
bu adam hakkında cinlerin kontrolündeydi gibi şeyler duydum müslüman cenahlardan.

yahu bu adamlar beni konu adolf hitler olunca dahi güldürebiliyor.
adamın dibi, reyiz, başgan.
bugün yaşasaydı ak parti'ye oy verirdi.
yaptıkları tartışılabilir ama retorik ustasıydı ve bu yüzden de müthiş etkili biriydi. şahsen ben karşımda bana elini uzatıp taparcasına selam veren milyonlarca insan görsem bu gücü bir şekilde kullanırdım. egemen olmak isteyen insanın doğası bu.
ingiliz ajanı.
Bu adamın garibime giden bir huyu var.

Zerre alkol içmemiş.
güncel Önemli Başlıklar