Hastanede acil servise; dayak yedim, elimi kolumu kestim, kaza geçirdim veya bana geçirdiler diyerek giderseniz yapılacak olan extra muameleler silsilesi. Bu durumda sosyal güvenceniz geçersiz olur, ya para ödersiniz ya da istenen evrakları trafikten jandarmadan toplamak zorunda kalırsınız. Burda herşey doktorun insiyatifine kalmıştır. Bazen arı sokmalarının bile adli vaka olarak değerlendirildiğini görmüştüm. Belki arıdan şikayetçi falan olursunuz neme lazım...
nesildaş. hoşgelmiş.
#7794782 entrysiyle gerçekten adli vaka olduğunu kanıtlamış yazardır, hani böyle nick altına gelip bir şeyler zırvalamaktan hiç hazzetmem ama alenen fenerbahçelilere geri zekalı demiştir, şimdi ben de çıkıp kendisine ağzıma geleni söylesem, sövsem suçlu kim acaba? diye düşünmeden edemiyorum.
(#7794782) parmağından döküleni gözün görsün dediğim yazardır. *
hoşgelmiş nesildaş.
halı saha zirvesine teşrif etmiş yazarcan. maç sonrası olan muhabbete katılması isterdik ama bizim gibi boş beleş adam olmadığı için kısmet olmadı. bir dahakine diyoruz. ayaklarına sağlık. ilk yenilgisini tattı ama olsun.*
tool tarafından sıkça "adli votka" olarak lanse edilen yazar. *
(bkz: adli votka)**
memçoşun jübilesinden sonra 1 gece boyunca sizi geyiğin dibine vurdurtacak insan evladı.
yokken gözlerimin aradığı espri bombası yazar. geri dönmüş. ne de iyi olmuş.
jason becker' ı tanıyan ve seven yazardır. Zaten tanıyıp da sevmemiş olsa tarafımca lanetlenirdi kendisi.* tez zamanda tanışmak dileğiyle...
beni karsilamis candan yazar.
saolsun. *
"fenerliler kendini şampiyon sanıyor heyoo" diye şirinlik yaparken, kendi ezik takımının kaçıncı olduğunu unutan yazarcan. ya da fc bukalemunspor taraftarı olduğundan "fener şampiyon olunca biz de olmuş sayıldık" diye dolananlardan. neyse seneye bi kaç haldun bombasıyla yine tozu dumana katarsınız.*
kendi takımı 3. oldu diye sahaya girip futbolcusunu omuzlarına almayan taraftarlardandır kendisi. bilir ki 3. lük bir başarı değildir 2. lik gibi. ama bazı arkadaşlar 2. liğe sevinip balonlarını konfetilerini ortalığa saçıyorlarmış, çok yazık yahu ama o sonradan ağlamaları falan yok mu gül gül öldük valla.
sözlükteki en büyük takipçilerimden bir yazar kardeşimiz, üşenmemiş girdiğim son entrylerin neredeyse hepsini nick altıma eklemiş, bir de bursaspor bayrağının üzerimde yapacağı etkiler konusunda cimbomlu beyinine yakışır tespitler yapmış, e dedik ya fc bukalemunspor şampiyon olunca ultrakediler de şampiyon sayılıyor diye.*
kendisinin eski bir profesyoner bursaspor futbolcusu olduğunu göz önüne alırsak bursaspor'un şampiyonluğuna en çok sevinen insanlardan biri olmasını normal karşıladığım kendim kişisidir.
"beşiktaş bursa'da gol attı şampiyonuz heyooo" diye şirinlik yapıp, kendini şampiyonm sanarak sahaya atlayanlardan olduğunu unutan kimselerin saldırdığı yazar. ya da "fc melisspor" taraftarı olduğundan "beşiktaş gol atınca biz de şampiyon olduk" diye dolananların saldırdığı yazar. üzülme hacı seneye bi kaç bomba daha onların götünde patlar makaranı yaparsın yine. nasılsa malzeme bol. *
eski bir bursasporlu olduğunu sözlük vasıtasıyla öğrendiğimiz yazar. seneye başka bir takım şampiyon olursa muhtemelen "olum ben çocukluktan bu takımı tutarım yav" diye ortalarda dolanabilir.*
kendisinin eski bursasporlu olduğuna inanmayanların, seneye başka bir takımlı olacağını iddia ettikleri yazar. gel de birader sana anlatalım bu adam kimdir necidir. siz mahalle arasında plastik top kovalarken bu adam yeşil çimlerde sizin pek sevgili "büyük" kaptanınız emre belözoğlu ile top koşturmakta idi. şimdi siktirin gidin çay koyun. temiz hava alın gelin ne bileyim.

kaynak: adli vaka
(bkz: #8224263) işte israil sevdalısı.
valla komik bu yazar. Komik çünkü daha noktalama işaretlerini bilmeden siyasete girmeye çalışıyor. Daha düşmanı gördüğü kişiyi bilmeden hakkında atıp tutmaya kalkıyor. israilin sevgili yazarıdır.
delü nün yeni adıdır *, zira öğle saati olmasına rağmen 74 tane entry girmiştir. severek izliyoruz.
doğum günü kutlu olasıca yazardır. *
nice mutlu yıllara yazarıdır...
doğum gününü sadece bir tane eti browni intense ile kutlayıp mutlu olmayı becerebilen yazardır (ya da çok iyi rol yapıyor.) esprili ve gayet güzel fotoğraf çekebilen yazardır. (bkz: artiz mi artiz ne arar sözlük zirvesinde).