1. 1.
  odtü işletme bölümü öğretim üyesi.finans hocasıdır aynı zamanda baskın oranın da yeğenidir.
  1 ... stewie griffin
 2. 2.
  odtü işletme bölümünde bir hoca. kibirlidir, öğrenci dostu olduğunu ve onlarla ilgilendiğini zanneder (bence), ama tek yaptığı "american wannabe" havalarında yapmacık bir aksanla konuştuğunu bilmesine rağmen bunu sürdürmesi ve girişimcilik derneğiyle garip toplantılar ve aktiviteler düzenlemesidir.

  allah aşkına neyin girişimciliği? bu ülkedeki öğrenciler, lise hayatları boyunca yanında 1 TL harçlıkları olmadan okulu aç geçiriyorlar, ailelerindeki geçim sıkıntısını çevrelerine yansıtmadan ve yaşın gerektirdiği aktivitelere katılamadan, erken olgunlaşmanın gerektirdiği ağır koşulllarda yetişiyorlar.

  dershane nedir bilmeden, lise ve üniversite sınavlarında başarılı oluyorlar. tam da odtü gibi bir okulu kazanıp başardıklarına inandıklarında da, karşılarında böyle hocalar belirip hayatlarında hiçbir şey görmediklerini ima edercesine, gelişimin sürekli olması gerektiğini ve daima kendimizi aşarak maddi manevi fedakarlıklarda bulunmamız gerektiğini telkin ederler.

  hayatında hiçbir zorluk görmeyen sen ve senin gibiler ne yazık ki. zorluğu tecrübe etmeden, olgunlaşmasını eksik tamamlayan insanların, bir şeyler öğretebileceklerini zannetmeleri. bundandır yanılmıyorsam o kibir, o üstün insan havaları.
  1 ... anasortik