bugün

9. nesil yazar.
cerkes'dir kendileri o zaman.
hoşgelmiş yeni yazar.
(bkz: adige way way)
"aman yarabbim çerkes bir yazar!" hoşgelmiştir. nickiyle dikkatimi çekti hemen.
biz burada da buluruz birbirimizi. o zaman deju eşliğinde hoşbuldum. kabardey kabardey kabardey hey haa.
sözlükten silinip tekrar üye olan 2 çerkes den biridir kendisi. * (#17207705) ayrıca Asil bir millete mensupmuş kendisi *, her yanınızdan asalet akıyor yahu...
entarilerinden anladığımız kadarıyla recep tayyip erdoğan hayranı, coca-cola seven 9. nesil fenerbahçe taraftarı çerkez yazar.
(bkz: #17207705)aynı boydanız ve (bkz: #17220936) aynı şehirde yaşıyoruz gördüğüm kadarıyla. tekrar dikkatimi çekti bak.
nicki güzel yazar. kabardeymiş. insanın kendinden birini sözlükte görmesi gerçekten çok güzel bir duygu. hatta hiç tanımıyor olsan bile.

wupsow sıgoş.*
kaşenim olur ileride inşallah.
(bkz: fred durst)
çerkes hatunu anlamına gelmektedir. vardı böyle bi sevgilim.
adigekızı anlamına gelir.
hoşgelmiş yazardır.
çerkesçe çerkes kızı demek. Eğer çerkes kızlarına benziyorsa buradan selam olsun kendisine.
çerkes kızlarına benziyorsa bana yaklaşmalıdır çünkü melez çocuklar yerine aynı ırka ait anne babaya sahip olmak önemlidir. Tabi şapsığ'ysa.
eskiden oyun forumlarından birinde hatırladığım moderatör adı, aynı zamanda nesildaşım olan çerkes yazar.
(#17490223)ahaha hiç güleceğim yoktu!!! * * *
(#17490223) yarıldım lan uhahaha kimsenin aklına gelmeyecek bir trolleme bu vay be.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#17490223)

cem yılmaz terk bir arkadaş.
(bkz: adige pşaşe)
tek kelimeyle göt etmiştir. helali hoş olsun.

kullananın cahil olduğunu düşündüren kelimeler/#17511967

yalnız üstündeki entryi de okuyunuz.
(bkz: #17529954)

bu kadar içten sözcüklerle beni ihya etmiş olan adige kızıdır efendim, soydaşımdır.

kafkasya'nın ormanlarının o tarif edilemez güzellikteki kokusunu getirmiştir burnuma. teşekkürlerim onun olsun...
(#17537676) oda kusacaktır sanırım diye eklemesi gereken zat.
çerkes ankarada yaşıyor. Adı demet ya da zeynep değil. coca cola seviyor rakı sevmiyor. liberal. patates sever solak. kumral değil. Adige yazar.