bugün

gazelle adlı ayakkabı modelini yana döne aradığım spor markası.
erkeklere çalıştığına kanaat getirilmiştir.
bu seneki turunculu, mavili, yeşilli -adını bilmiyorum ben- modellerinin küçük numaraları bulunamıyor. evet.
kramponları nike'dan daha kaliteli ve rahat olan marka.
deodorant olarak türkiye pazarına giren ürünler büyük oranda fransa'da yer alan büyük üretim tesislerinin denetiminde portekiz'de üretilmiştir..

türkiye'ye ithalatını ve dahili distribütörlüğünü beykoz merkezli "yöntem dış ticaret limited şirketi" üstlenir..
başta yanlarında üç dikey uzun çizgi olan eşofmanlar, bağcıklarından tabanlarına doğru iki yanından üçer çizgi uzanan ayakkabılar vb modelleri içeren "üç çizgi serisi" olmak üzere birçok modeli taklit edilen ve bu taklitlere karşı yargı yoluna başvuran firma.
tshirt leri ve svittshirt leri güzel olan firma.
spor ayakkabıda monaco modeliyle şahsımı hayalkırıklığına uğratan marka. gel gelelim param varsa gözüm kapalı aldığımdır aynı zamanda. özellikle eşofman takımları bir ömürlüktür. güzel bir ayakkabı seçerseniz sizi memnun eder uzunca bir süre.
ama şu sıralarda bir tekdüzelik görüyorum. ne zaman bir mağazasına gitsem pek orijinal çeşit bulamaz oldum.
http://www.adidasboyner.com/ adresindeki oyunda başarılı olanların ayağına boynerle birlikte nba'yi getiren firma.
şöyle yani,
timberwolves oyuncularından taktik antreman (2 kişiye)
efes pilsen -timberwolves maç bileti (2 kişiye)
adidas-nba 5ive turnuvası ünlüler karmasına karışma (2 kişiye)
50 kişiye adidas'tan sürpriz nba ürünleri
şeklinde ödüller mevcut.
Artık sadece adıyla para kazanan marka.
(bkz: suparstar)
(bkz: old school)
(bkz: old is cool)
(bkz: puma)
Bir cok urunu turkiye'de uretilen ya da hammedesi turkiye'de bulunan spor giyim markasi. Yurt disinda etiketi yapistirilir sadece bu urunlerin. bizdeki ozenti, kicindaki donun adidas olmasiyla sosyal bir statu kazanacagini sanan ebleklerde yuzmilyonlarca lira para verip alirlar bunlari.
http://www.adidasboyner.com/ adresindeki kampanyası bitmiş, ödülleri dağıltılmış olan marka amma ve lakin ürün kazanamasak da oyunu oynamaya devam edebiliyoruz.
avrupa'daki ilk nba-konsept magzasini istanbul'da acacak olan spor magzasi.
campus modellerine bayıldığım spor markası. cüzdanları da cok iyi ve kalitelidir. artık monotonluk hakimdir değişik birşey bulmak imkansızdır. hatta genellikle nakitte indirim var mı sorusuna zaten biz onları indirdik bunlar indirilmiş fiyatlar cevabıyla karsılasabileceğiniz yerlerden biridir.
Adidas, Alman Adidas-Salomon şirketine bağlı, Dünya'nın en büyük üçüncüspor eşya üreticisidir. ismini kurucusu Adolf (Adi) Dassler'den almıştır. Adolf Dassler, 1920'lerde Nuremberg yakınlarındaki Herzogenaurach şehrinde daha sonra Pumanın kurucusu olan ortağı ve kardeşi Rudolph Dassler ile ayakkabı üretmeye başlamıştır. Marka adını 18 Ağustos 1949'da Adidas AG olarak tescil ettirir. Ama sonralarda pumayla adidasın anlaşması iptal olur ve düşman olurlar.
klasik modelleriyle rakiplerine açık ara fark atan en sağlam kaliteli ve kullanışlı spor malzemelerini üreten firmadır.
15 yaşından beri lisanslı spor yapan bi adamım ve her çeşit spor malzemesi kullandım. sonuç itibariyle adidas'tan iyisi yoktur diyorum.

nike da kaliteli ama her şeyi topluyorum çıkarıyorum, adidas sanki bir adım önde gibi..
gripper tsl gibi bir ayakkabıyı üreterek gönüllere taht kurmuş marka. tabi liseli gençlik anlamaz bu ayakkabının sadeliğinin şıklığının önemini.

edit: dikkat dikkat aramızda liseli gençler var.
Almanların araçları ve ADiDAS ı ...
eski amblemi bence çok daha iyiydi.
Kesinlikle spor ayakkabıları ve montları gerçekten çok iyi
eski amblemi iyi olan spor markası .
bildiğim kadarıyla 2 logosu olan tek firma.

http://www.nightpiperproductions.com/adidas_logo.jpg
türkiye ye çogunlukla kötü dizaynlı ve az kaliteli ürünlerini sunan firma.
90 lı yıllardaki kalitesinden çok şey kaybetmiş spor ayakkabıları üreten firmadır.
euro 2008 ürünleri ile kendini aşmış spor firması.