bugün

(bkz: regl)
nerede ne zaman geleceği belli olmayandır. bkn: http://img.im/i/f1fyg7
direniş dönemlerinde unutulan dönemdir.
(bkz: amuderya)
Bir adet döneminin daha sonuna geldik. Fiziksel etkilerden çok psikolojik etkiler tehlike saçtı. Halk hala tedirdin, neyi var lan bunun diyor. Psikoloji darma dağınık, gözler hala yaşlı, kulaklar kırılacak bir söz arıyor. Burda resmen bir tükenmişlik var. Ama yılmak yok!...desek yalan olur, yıldırıyor insanı... Bitsin bu kan davası artık!
orospu cocugu bir donemdir. bakın az önce tabaklar çok diye sinirlenip 5 6 tanesini yıkamadan çöpe attım. sonra ağlayarak geri aldım çok özür dilerim diye diye. allah yardımcım olsun.
ilk kez mi oluyorsun, bence biraz sakin ol..!
adet olmak iyidir . çünki vücudunun her ay kanı değişir . hangi yaşlarda olmanız gerek ? en geç 8inci sınıfta . ülke geldiğim korkular .bu bana bir anı olarak kaldı.
görsel

Edit: are you cola? Davay?
görsel
Hangi dil bu?
şuan çılgınca tatlı yediğim dönemdir. bir de istemsizce sinirliyim bana birsey diyen herkesi öldüresim var.
Amk en nefret ettiğim durum sanki o değil ben acı çekiyorum kız tüm sıkıntısını ben de arıyor. Hayatımda hiç duymadığım küfürleri onda duyuyorum regl döneminde.
kadınlarda cinsel isteğe sebep olması ironiktir; cinsellik yasak ama sen isteklisin.
Diyor ki başıma vurdu.
overrated bir durumdur. her sinire, tribe, saçmalamaya gerekçedir.
(bkz: kadınlardan gelen pis koku)
bazı kadınlar buna regl dönemi de diyor.
ilk duyduğumda anlayamamıştım.
Sıcak su torbası, ballı sıcak su ve arveles çöküş döneminde olan bünyeyi yükselme dönemine çıkartabilir.
psikolojide depresyon türlerinde yerini almış bir dönemdir. adet döneminden iki hafta önce ruh halinde dalgalanma ve çöküşler meydana gelir. (bkz: adet dönemi depresyonu)
Ergenliktem menopoza kadar olan süreçte her kadının farklı sıklıkta yaşadığı süreç. Kimi kadın sinirli olur kimisi aşırı ağlak vs. Vs. Ancak duygusal iniş çıkışlar kesin olur. Kadın beyni zaten geriye takılı çalışan bir şey bana göre ve de şu adet döneminde(ilk gün) normalde aklımdan saldığımı sandığım komplekslerin üzerine bir bir düşünüyorum, - neye göre kime göre - asla gerçekleşmicek hayallerime üzülüyorum özgüven de tabi bu sırada dibe vuruyor. Sonra ben hakkaten vasıfsızım ve acizim hissi ve ağlama. Ardından hafif bir rahatlama.

Şu hayatta yanıtını psikolojik/dini açıdan merak ettiğim naçizane sorudur kadınların neden adet olduğu, neden birkaç günlüğüne de olsa her şeyi sorgulayacak ruh haline bürünmek zorunda oldukları. Adaletsiz geliyor açıkçası. Gerçi bu küllerindendoğma durumundan ötürü kadınların daha güçlü olduğunu düşünmüşümdür hep. Gene çok düşündüm bir Budist tapınağına gidip kaybolasım var.
kadınların hiç çekilmediği dönemdir.