bugün

bilmiyorum siz de fark ettiniz mi ama sanki kadınların ortak pis bir kokusu var gibi.
(güzel kokusu da var ama konu şimdi o değil)

efendim ilk lisedeyken fark etmiştim, bizim sınıfın okulun en güzel ve bakımlı kız grubundan özellikle bu pis koku geliyordu, içimden dedim ulan bunların elinde sürekli bir kozmetik markasının kataloğu var belki aynı parfümü falan kullanıyorlardır diye , neyse lise bitti dışarıda başka kadınlarda da aynı kokuyu duymaya başladım.

yanlış anlaşılmasın temizliğinden çok da şüphe etmediğim kadınlar bunlar.
Aceba diyorum bunların özel günlerinden falan mı kaynaklanıyor ya da bazı günler hormon değişikliği mi oluyor ?
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
onlarda yerler içerler sıçarlar osururlar.
çünkü onlarda insandır. öyle varlıklardır.
bence hormonlarımızdır.merak ettiğim şey bu kişinin ilişki yaşarken nasıl tavır takındığıdır.
siz kendi kokunuza bakin otobusleri hep siz kokutuyorsunuz.
bu gün gene etrafa saçılmış koku.
(#39600743)

edit:güzel kokuyu başka bir başlıkta tartışmıştık. (bkz: kızlardan gelen güzel koku)
kadınlardan gelen doğal koku size pis geliyorsa, cinsiyetinizden şüphe edin! çünkü yaratılış, kadın kokusunu erkeğe güzel gösterir...
Regldir ve pedini sık sık degistirmiyodur.
adetli değilse sigara kokusudur.
Amlarından akan enfeksiyonlu, sarı yeşil renkli mantar kokularıdır. Böylesini sikmeyi geçtim suratına tükürmem.
başlığı ben açmıştım, bugün yaptığım bir tespitten dolayı tekrar yazma gereği duydum.

bahsettiğim koku regl ile alakalı olabilir.
çünkü sadece bir kişide değil çoğu kişide ve her zaman değil bazı zamanlar- büyük ihtimal malum dönemde- duyuyorum.

Edit:açıkta belirtmişim regldan dolayı olabilir diye , ne bu eksiler.
Malum dönemde çilek mi kokuyor oranız.
bunlar da kendilerini bişey sanıyorlar.
ama hepsi ukala küstah aciz zavallılar.
Bazıları iğrenç kokmaktadır. Bir stajyer var bizde inşaat işçisi öyle kokmuyor. Kendisine deodorant hediye ederek mesajı vermeyi düşünüyoruz.

Özel günle alakası yoktur bildiğin iğrenç ter kokan var yaz kış.
bazı insanların ten özelliğinden ileri gelebilir. dermataloga danışmaları yerinde olur.
regl doneminde 12 saatte bir ped degisimi yapıyorsa ve kalitesiz ped kullaniyorsa kokmamasi -hele ki yaz mevsiminde- mumkun degildir zaten.