bugün

son hırbo ağlatıcıdır.
Olm bu boksör değil miydi aq sesi bildiğin iyiymiş ya.

https://youtu.be/tr0zO9X8iFE
Maçlarını izlemis olanlar, kendisini tanıyanlar ne kadar yetenekli bir adam olduğunu bilirler.

Amatörde kendi kilosunun en iyisiydi. Avrupadaki başarılari da ortadadır. Ne var ki sporcular bir soğuk algınlığı ilacı dahi içerken on defa düşünüp araştirmaları gerekir.

Doping yapmasanız da pek çok ilacın içinde testlerin pozitif çıkmasına sebep olacak maddeler bulunur.

Türkiyenin yetistirdiği şüphesiz en kaliteli boksör olup da Prof olarak bir kariyer düşünmemesi üzücüdür.
Geçen sene ogeday denen ergen irisine şaibeli bir biçimde verilen şampiyonluğun telafisini all starda yapmaya çalıştılar.

Geç gelen adalet adalet değildir acun. Bu sene şampiyon olmuş olması geçen sene şampiyon olmuş olacağından anlamlı değil.

Sevinemedik bile.
Turabi barzosunu eleyen adam gibi adam. Bu adam kazanır bu sene. Nagihan ve Hilmi Cem kazanmasın yeter aslında.
Biraz fakir gibi geliyor bana.koyunden falan bahsediyor.o kazansın istiyorum diğerlerine gitmesin para.
Survivor erkeklerini tokat manyağı yapan yarışmacı. Adamda kobe bryant, william tell, geronimo, kara murat, malkoçoğlu, tatar ramazan vs bütün kahramanların genlerinden var aq.
Hırbo Turabi'ye "Survivor çıkışı yiyorsa benimle ring de maça çık, tekme, tokat her şeyi kullan ben sadece yumruk kullanıcam" demiştir, adamın dibi dibi. Hırbo da bahaneler uydurdu yemedi kabul etmeye. ahahahahah. el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış hırboooo.
hasan'ın, yiğit'in, akın'ın, hakan'ın, mustafa kemal'in, mert'in ve ahmet dursun'un bugüne kadar yapamadıklarını yapmış kişi.

t: hırbo bükücü.
Az önce turabiye ringe gel ben sadece yumruk kullanacağım diyen boksör. Adam kafayı sıyırmış.
Turabi'ye "hem gerçekte topsun hem de kelime oyunu yapan bir topsun" diyerek içimizdekileri dile getiren adam gibi adam. 3 Survivor'da da şu delikanlılığı, adamlığı gösteren tek kişi oldu o da Adem.
Turabi'ye ayarı vermiştir bugün, hıyar falan demiş şimdi baktım. Adamın dibisin lan sen, geçen sene de çok severdim seni bu sene daha da çok sevdim.
'şeytan olmayı biliyorsan taşlanınca da ağlamayacaksın' lafını beğendiğim yarışmacı.
Başarılı gördüğüm bir survivor yarışmacısı. Efendi de aynı zamanda. Şampiyon olmasını istiyorum.
Aşktır kendisi. Survivor izlememin tek sebebi.
Dinsizin hakkından gelen bir imansızdır.

Hırbonun birini paralamıştır.
zeki-çevik kısmı tartışmalı olsa da iyi ahlakı tartışılmazdır.
Terekeme karapapak türküdür.

Her doğuluyu kürt sanan kimi cahillerin internette kürt diye hakaret ettiği milli boksör.

Yıllarca türk bayrağını göndere çekmiş bir sporcunun etnik kimliği de önemli olmaksızın bu klavye arkadından sövenlerle vatana yaptıkları hizmet bazında mukayeseleri bile yapılamaz.

Dopingci diye de konuşmak kolay. Bu gün 1 soģuk algınlığı ilacını bile içindeki etken maddeye dikkat etmeden aldığınızda doping pozitif çıkar o yüzden el insaf diyorum.

Tek hatası survivor gibi bir yere gitmektir bence.

görsel
görsel

http://www.milliyet.com.t...n&utm_content=2489536
alenen hakkı yenmiştir. zaten bir aydır sinyalleri verdi. ogeday'ın ilhan mansız 'ı (güya) elemesi nedir? biz yer miyiz bunları acun medya?çok şey olsa da en vahimi acun'un insanların zekasına hakaret etmesidir.
Acun un tv sine bir daha röportaj bile vermemesi gerekli. Bunu yaparsa efsane olur.
survivordaki favorimdir. Ogeday denen uyuzdan bin kat daha adamdır, delikanlıdır.
BENCTE SKLENMEYEN ADAM POZiSYONUDA DURMAKTADIR.

A.K: TOPU YANDAN ATIN ARKADAŞLAR.
i.M: HADi SABRiYE GÖREYiM SENi.
A.K: SABRiYE TOPU YANDAN AT.
SBR: KiMLE ÇiKiYOM.
S.A: ELiFLE.
A.K: TOPU YANDAN YANDAN AT.
S.A: SABRiYE BIRAKMA SONUNA KADAR.
A.K: HADi GÜLÜM YANDAN YANDAN
sırf aile kökeni rusya dan gelen türk olduğu için desteklediğim survivor yarışmacısıdır. ayrıca diğer yarışmacılar içinde en az çirkef olanıdır.
yanlış nedenlerle popüler olan spor insanıdır.
şampiyonlukları da yanlış yerde kovalamaktadır.