bugün

Hüseyin sözlünün verdiği paralardan neden rahatsız oluyorsunuz kardeşim??

sizin adamlarınız sağa sola kendi paralarını mı dağıtıyor??

onlar da milletin paralarını dağıtırken neden sesiniz çıkmıyor??

sözlü halkın parasını halka vermiş, sizinkiler cukkaları oya çevirmiş.

ama ona ses yok. olsun kardeşim, olsun.

adana demirsporludur.
uzan sevici turuncular naber?

çok eskileri değil.
uzanları hatırlayın.
şimdi paris sokaklarında geziyorlardır.
kirli para yemenin evveli başkadır.
uzanlar diyorum
turuncu diyorum
tekrar ve tekrar
uzanlar diyorum
turuncu diyorum...
Son olarak herkesten bagimsiz sunu belirtmek lazim.

Son donende aski'de su yolsuzlugu diye dolasan bir mesele var adana esrafi arasinda.

insanlar ay bazinda 20 liraya varan farklardan soz ediyorlar ki bu durum hakkinda hali hazirda bir sorusturma var zaten.

Halkin paralarini kendi iradeleriyle topladiklarini iddia edenlere sahip futbol kulubunun taraftari biletleri 10 lira yerine 50 liradan alsin madem de bizim gibi masum vatandaslari soymasinlar.

Hala olayi Uzan'lara baglayanlar var.

Kardesim Uzan sirket yonetiminin basina gecti,haram veya helal kendi parasini harcadi.sedat sozlu abisinin belediye baskani olmasini kullanarak baskan oldu.Belediyeyle organik bagi olan bir baskandan bahsediyoruz.
hak etmediği her türlü hakarete maruz kalan ve türkiye'nin sayılı taraftarlarından birisine sahip futbol takımıdır.

gelin görün ki sözlükte birileri demirspor taraftarının liselilerden oluşan bir kitle olduğunu iddia etmekte, bu iddiasını hiçbir şekilde delillendirmeden üstüne "senin hayalini kurduğun hukuk fakültesinde son sınıfım" cümlesi ile övünmektedir. (bkz: jormungandd) senin bitirmek için sabahlara kadar okuduğun o kitapları okuyalı yıllar olmuş, 5 yıldır serbest avukatlık yapan, milletvekili adayı da olmuş bir demirspor taraftarı olarak naçizane tavsiyem "hak edilmemiş hakaretler, hayranlığın bir ifadesidir." sözünün gerçekliğiyle yüzleşerek bilinçaltındaki ezikliği başka sayfalarda dışa vurmandır.
çirkin kral yılmaz güney'in takımıdır. aynı zamanda italyan işçi takımı livorno'nun kardeş takımıdır. 2009 yazında oynanan adana demirspor - livorno maçı hala hafızalardadır.
En büyük rakibi Mersin ve Adanaspor olan 'Turkiyenin en önemli işçi takımıdır.'
her sene olduğu gibi, sezonun son haftalarında çöküşe geçen ptt 1. lig takımı. adanaspor şampiyonluğa koşarken, adana demirspor'u süper lig'e çıkartmayacakları belliydi gerçi.
An itibariyle kendi evindeki denizlispor macinda taraftari tarafindan yuhalanip,isliklanan takim.

Oysa belediyenin içinizi ferahlatmasi gerekiyordu.
denizlispor'a 2-0 yenilerek 2.lik hayalleri suya düşen takım. her zamanki gibi yine play-offa kalacaklar.
ankara takımıdır. adana'nın takımı adanaspor'dur. adanaspor'u sevmem ama bu çok açık bir şey.

not: mersin idman yurdu.
maviye olan sevdasıyla hayata tutunan, armanın peşinden her şeyden vazgeçerek koşan taraftara layık olmayan ruhsuz topçulardan kurulmuş takımım. ne oynadığı lig umrumuzda oldu, ne aldığı sonuçlar. elbet isteriz başarı gelsin, elbet kurarız avrupa maçında l.poznan deplasmanına gidip tribün dersi verme hayalleri. ancak önceliğimiz onurlu bir mücadele ve o armaya yakışan bir ruha sahip olunması. şampiyonluklarla ölçülseydi sevgimiz, gözünü kırpmadan bu takım için canını verecek adamlar o tribünden haykırır mıydı hiç, "ne hakemlerle ne siyasetle, şampiyonluklar gelmesin bize" diye. çok hatırlıyorum aslanlar gibi mücadele edip de yenildiğimiz maçtan sonra takımı tribüne çağırıp, "hep böyle oynayın, canımızı verelim" diye bağırdığımızı. ne hocalar, ne başkanlar, ne topçular geldi gitti yıllardır. hepsi gittiler, biz burdayık! ve hep burda olacağız! bizim aşkımız formaya, armaya, renklere. biz zaten vazgeçmişiz her şeyden. boşuna demedik "her şeyimi verdim gitti gençliğim, en çok seni sevdim Mavi Şimşek'im, yalnız bu can kaldı bütün servetim, şampiyon ol vermezsem ben şerefsizim" diye. şunu biliyorum ki, her bestemiz inanç, hüzün, yaşanmışlık dolu. altı boş değil hiçbir sözün. takımları 2.lige düştüğünde tribünündeki adam sayısını parmak hesabıyla sayabildiğimiz onursuzlar, kalkmış bugün Demirspor'a dil uzatıyor! ne büyüksün ulan Demirspor! kafana göre ulan Demirspor! seviyoruk ulan Demirspor! "sen var yaaaaa, sevenin sevdalısıııı..."

"savaştık yıllarca sevdan uğruna,
tapmadık bir gün şampiyonluğa..."
Adana, Demirspor'ludur, der başka birşey demem.
ADANA BELEDIYE DEMIRSPORDUR.

BELEDIYEDEN YILLARACA DESTEK GOREN BIR TAKIMDIR.
Lech poznan deplasmanına gidip tribün dersi vermekten sonra okumadım. Hadi gittiniz diyelim aralarına 2 yıl fitness ile uğraşmayanı almayan bir tribün adana'nın kara kuru çocuklarını çerez niyetine yer,tribün dersi verecek adamınız kalmaz.
Adettendir Beşiktaş.
kanser sebebidir. her sene aynı zulüm.

futbolculara gelsin bu şarkı.

çelik - ruhsuz.

https://www.youtube.com/watch?v=2aJWHzsG-Zg
şimdilerde sandıktan çıkardıkları naftalin kokulu turuncu formaları üzerine geçirenlerin yıllardır içine dert olmuş takım. şimdiden uyaralım da; "götü başı oynatmayın, Bayram'ı kızdırmayın, sonunda sizi de satar!"
Kendilerini severim yalnız bugün malatyaspor la maçları var. O yüzden bugün kaybetsinler sonra kimi isterlerse yenebilirler.
türkiyenin livorno'su.
adanaspor'dan sonra süper lige gelmesini istediğim ikinci adana takımı. süper ligde doya doya bir adana derbisi izleyelim. tabi bu işten en çok trt zarar edecek adana derbileri izlenmez de ne izlenirdi bu sezon adana ve adana demir süper lige gelecek, karşıyaka düştü say trt'nin elinde derbi de kalmayacak gibi. tek göztepe-altınordu derbisiyle idare edecekler artık.
tayfur Havutçu ile karşılıklı anlaşılarak yollarını ayırmış kulüptür.

http://www.dha.com.tr/yollar-ayrildi_1207324.html
görsel

Super Lig mazisi başarilarla doludur.
Memleketimin takımıdır. Aynı zamanda fanatiği olduğum takımdır.
Adana'nın mavi lacivert olan tarafı.
ADANA BELEDiYE SPORDUR. BELEDIYE BASKANI KIM OLSA PARA YAGDIRIYOR BU TAKIMA YILLARDIR AMA BI TIK YOK AMK.
yılmaz vural ile anlaşıldı iddiaları var...

http://www.haberiyakala.c...sti-iddiasi-h147190.haber