bugün

Bir nida, haykiris.

Bunlarin suclusu malum kisiyi desteyen arkadasim evet, sensin. Cocugunun, torunun gelecegini berbat ettin. Cahilliginle ulkenin naaamina koydun.

Bir gram uzulmuyorum, daha beter olun !

Edit: haftaligimla 2 ay gecinen tipler, at kokan agizlarini baska yone cevirsin.
Dedı kyk'de kalıp, 475 lira burs ile geçinen tip.
Bizim rızkımızı abd vermiyor ki acımızdan ölelim. Kim yabancılarla iş yapıyorsa onlar düşünsün. Fincancı katırlarını ürkütmeyelim diye diye ülkeye küresel sermayeyi sokanlar düşünsün. Kesilirse onların ekmeği kesilir. Açlıktan nefesi kokan vatandaşa hiçbir şey olmaz. 100 sene önce paramız yoktu ama daha mutlukduk. En azından gelecek kaygısıyla değil beceriksizlikten ve iş bilmezlikten her şeyimizi teker teker satmıyorduk. Şimdi satıyoruz da ne oluyor? Elin gavuru gene zengin gene zengin. Sen ben gene fakir gene fakir. Değişen ne? Bırak inceldiği yerden kopsun.
Valla benim skimde değil açıkcası zira donanımlı adam aç açıkta kalmaz. Ama hiçbir vasfı olmadan asgari ücrete talim eden at gözlüklülere de üzülmüyorum şahsen. Kimsenin de bunla ilgili kin tutmasına gerek yok, her koyun kendi bacağından asılır neticede.