bugün

bir gençlik filmi. koleji kazanamayan 4 mezunun ailelerini kandırmak amacıyla sahte bir okul açmasıyla gerçekleşen komik olaylar örgüsünü konu almaktadır. sonradan okuldaki öğrenci sayısının artmasıyla olaylar bir hayli karışır.. bu okulda öğretmen falan yoktur, herkes kendi kendinin öğretmeni olur. bu öğrenciler değişik şekillerde kendilerini geliştirirler. *
ing. kabul edilmiş.
tek kelime ile " harika " bir filmdir. Türkçeye HAYALi ÜNiVERSiTE adı ile çevrilmiştir. izleyebileceğiniz en iyi gençlik filmlerinden olduğunu rahatça söyleyebilirim. Gülmekten kırılacaksınız :D
izleyeni sıkmadan aynı anda eğlendiren muhteşem bir gençlik filmidir. eğitim sistemine kafa tutmanın da en iyi örneklerindendir.
kesinlikle mükemmel bir gençlik filmi ama öyle american pie tarzı değil. hayat felsefesi olarak tam benim tarzımda bir film.
çok güzel bir gençlik komedisi.
--spoiler--
justin long 'un kendini aştığı filmlerden biri. aynı zamanda gossip girl blake lively 'nin ilk filmlerinden. umutsuz kalmış 4 öğrencinin kendilerine üniversite kurmalarını anlatan süper sayılabilecek film.
--spoiler--
notum : 7/10

dip not : dekan ' a dikkat
kesinlikle izlenmesini tavsiye ettiğim bir gençlik filmi. üniversiteye başlamadan izlenirse bence daha da güzel olur.