bugün

ibrahim tatlıses şarkısı
Yolum duser meyhaneler ustune
ictikce aklima sevgilim gelir
Silsem gozlerimi kurusun diye
Bahar seli gibi bosalir gelir

Nerde sevdiklerim, hani sevenler
Aglatiyor beni aci gercekler
Bitmiyor isyanlar, bitmiyor suclar
inliyor basimi, vurdugum taslar
ihtiyar olmadan agardi saclar
Karbeyaz sacimi yolasin gelin

Gorup de bilmeyen deli saniyor
Bilmezler dermansiz yaram kaniyor
Ben mazimi mazim beni ariyor
Olmeden mezara giresin gelin

Nerde sevdiklerim, hani sevenler
Aglatiyor beni aci gercekler
Bitmiyor isyanlar, bitmiyor suclar
inliyor basimi, vurdugum taslar
ihtiyar olmadan agardi saclar
Karbeyaz sacimi yolasin gelin
(bkz: gerçekler acıdır biber de acıdır öyleyse biber gerçektir)
ibrahim tatlısex in pes lerde detone olduğunun kanıtı parçadır.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
(bkz: SPRiTE tAN ACımasız GERçEKLER)
tam anlamiyla haberdarizdir bahsedilen gercekten.iligine kadar biliriz ama birtürlü kabul etmek istemeyiz(celiski)!hele de birinin bu gercekten bahsetmesinden nefret ederiz.nedeni sizin haricinizde birinin bu gercegin farkinda olmasi aciyi daha da gercekci kilar.iyisimi baskalarinin farketemeyecegi acilar edinmek.bu gibi durumlardir iste...
hayatın ta kendisidir.
öss ** * *.
fairuz derin bulut düzenlemesi orjinalinden daha iyi olmuştur. hayvan güzel olmuş diyelim anla. nerde lan benim rakım!
kendi kendinize ağrılara dayanamayıp iğne yapmaktır sabahın beşinde.
klasik bir önermeye konu olmuş söz kalıbıdır.
"biber acıdır, gerçekler de acıdır, o zaman biberler gerçektir."
yaşanan fiziksel acı akıldaki ve ruhtaki acıyı unutturur.
tsubasa nın şutlarının öyle sihirli gibi hareket ediyor görünmesinin sebebi topun kames olmasından ileri gelir.

(bkz: kames)
ak partinin 2020 yılına kadar iktidar da olması. yani ak parti karşıtı et beyinlilere söylemek istediğim şu ki oyun yeni başladı, dur daha karpuz kesecez.
--spoiler--
klasik bir önermeye konu olmuş söz kalıbıdır.
"biber acıdır, gerçekler de acıdır, o zaman biberler gerçektir."
--spoiler--
o halde tartısmaya lüzum bırakmaksızın sütlü nuriye yalandır.
herkesin arkasında bir göt olması.
Bence gerçeklere acı denmemelidir.Eğer gerçekler acı olarak nitelendirilirse gerçek hep acı kalır oysa acı gerçeğin içinde saklanırsa dışarı çıkamaz ve etkisini gösteremez.Bu durumda gerçekler acı olmaktan çıkar ve gerçek kalıbına bürünürler.Gerçekler acı olabilir ama bazıları acıdır hepsi değil.Bu nedenle gerçekler acı olarak nitelendirilmemelidir.
(bkz: Gerçekler tatlıdır)
hayri şahin şarkısı.
http://www.youtube.com/watch?v=y8dVqV8TLo0
hiç kimse "saat kaç" sorusuna doğru cevap verebilecek kadar hızlı değildir
(bkz: adana)
efsanedir. venezualla amerika arasında calıştığım 6 ay boyunca fırtınalı mexica körfezi gecelerinde dinlediğim tek şarkı. saclarım ağardı bu şarkı sayesinde.
güzel kokan şeylerin temiz olmadığı gerçeğidir. örneğin lavanta kokan bi odanın oksijen oranı yüksek değildir. öyle çekme içine ohh diyerekten.
ilişkinin ilk günlerinde, erkeklerin notu "100" dür kadınların gözünde; erkekler hata yaptıkça notu 100 den düşer. kadınların notu "0" dır erkelerin gözünde; güven kazanıldıkça ve kendinden ödün verildikçe bu not yükselir. acı ve gerçek.
(bkz: üzül geçmeyecek)
(bkz: sivri biber)