bugün

garavel arifi seçmedi. arifin gemide muhittinle telefon konuşmasını yakalayabildiği için tek iletişim kurabildiği kişiydi.
Jack the ripper’ ın gerçek kimliği 135 senedir gizemini koruyor.
Yürüme engelliyim maalesef.

Zor be keşke kz olsaydım tam tersi olmazdı belki ama kader işte.
Hayatta kendinden fazla bir kadını sevmeyeceksin. Kendin ile aynı veya bir tık fazla seversen hayatını s*ker atar. Bu duyumu acı bir şekilde deneyimledim. Bunu bu saatten sonra değiştirmem..
Sevdiğim için sürekli boyun eğdiğim insanın gözüme baka baka başkasıyla kırıştırması. Akabinde benimde aynı şirketten başka bir hatunu ona inattan tavlamış olmam. itin götüne girdi.
Ben acı yiyemiyorum midem rahatsız size afiyet olsun.
Türkiye hiçbir zaman düzelmeyecek aksine gelişen dünya'da yok olmaya mahkum kalacak.

Ben demiyorum kurucusu olan başkan diyor: "uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanır!"

The Truth hurts!
Çok yalnızım kanka.
Kış günü evde tişörtle geziyorsan, ay ortasında doğalgaz faturası kol gibi gelir.

Sonra miyavlarsın ama ben en çok 40 derecede yakmıştım diye.
Aslında hepimizin egoist olması ama olmamız gerekende bişey egolarımı hissetemdiğim zaman gerçektende psikolojim kötü oluyor bazen başkaları yerine sadece kendinizi düşünün çünkü dünya hassas kalpler için cehennem.
Yaşlanıcak olmak .
türkiye'de 9 milyon suriyeli mülteci olması.
Anne babalarımızın ölecek olması.
yaş ilerledikçe insan istediği şeyi yiyemez, uykusuz kalamaz fazla, birine bağlanamaz, aşık olamaz vs.
Türkiye ekonomisinin iflasın eşiğinde olması.
ibo nun bitmez tükenmez şarkısıdır.
sesindeki o gençlik yeter.
Hepimiz osuruyor ve sıçıyoruz. Fazlaca ego sergilemeyin.
dünyanın bizim onun üstünde yaşadığımızdan haberinin olmaması.
Altı yıl benim yanımdaydı. Omzumda uyutuyordum. Son sene hariç hiç ayrı günümüz olmuyordu. Acı gerçek şu ki şu an başkasının soyadıyla bizim birlikte kurduğumuz hayalleri gerçekleştiriyor.
Hepimiz yanliziz.
görsel
“insan öleceğini bilerek yaşar”

Bu hepimizin bildiği çok acı bir gerçek. Her gün yaşıyoruz ama bir gün öleceğiz. Montaigne üstadın da dediği gibi: “bütün günler ölüme gider, son gün varır”

Bundan daha acı bir gerçek yok bence.
"Çok gülen insana iyi davranın, çünkü bir yerlerde hep tek başına ağlar." Can Yücel
görsel
Yazamamak. Hissettiklerini dile dökemediğin gibi kelimelerin kağıdı da bulamaması çok kötü bir his. Dolmaya başlıyorsunuz. patlamak üzere gibi hissediyorsunuz ama tık yok vs...