bugün

Gelsinler bakalım.

Uzunun amına koyduğu ortalığı yine biz vatanseverler toplayacaz gibi duruyor.

Edit: Hayırdır kefenliler, zoru görünce kıçınız mı yandı. Bu işler böyledir işte. Acı biberi yemek istiyorsan sıçarken götünün yanmasını göze alacaksın.. Oyle kefen giyip poz vermeye benzemez bu işler.. Ne ala memleket amk, herkes cennete gitmek istiyor ama kimse ölmek istemiyor.. Tabi bebişim, tabi gülüm, tabi ak kefenlim benim...
görsel
Bu Yunanlılar da Türk’e karşı olan herkesle bir tatbikat yapma bir müttefik olma peşindeler. Atalarını denize döktüğümün çocukları.
Siz gerçekten inanılmaz insanlarsınız ya, olum böyle savaş mı olur böyle savaş mı başlar mount and blade mi oynuyoz allah aşkına,sakin.
bazi turkculerin tepkisi guldurmustur.
binlerce seyit onbasi hazirmis.
allam bunlar beni oldurecek.
ulan g.tunuzde bir bomba patlasa cil yavrusu gibi dagilirsiniz.
birakin bu kahramanlik ayaklarini.
Savaş diyolar pişkin pişkin amerikanın askeri gücü teknolojisinden 100 yıl geriyiz 1 haftada dize getirirler ülkeyi ama öyle kolay değil rusya girer o girer bu girer sonra welcome to the world war 3 .
Abd aklınca racon kesiyor, gövde gösterisi yapıyor. Kürdistana evet demedik, kafamıza göre (ulusal güvenlik için mecburdu) idlibe girdik ya abd yi kazımadan. Aklı sıra buranın ağası benim demeye getiriyor. Türklerle savaşmayı göze alacağını sanmıyorum. Korkutma ürkütme caydırma yıldırma taktikleri bunlar. Her horoz kendi çöplüğünde öter. Daha ileri giderlerse bizde ona göre vaziyet alırız.
euron greyjoy'la ittifak yapmamız gereken durum.
reisinizin 15 yıl süren ulvi görevinin son perdesi olarak görebiliriz bu kafa tutmayı.
benim anlamadıgım ulan kafanız hiç mi çalışmıyor? bir adam hem bop eşbaşkanı olup aynı zamanda nasıl ümmetin savunucusu olabilir? bu kadar mı malsınız olum siz?
La olm nato denen bir şey var, hangi devirde yaşıyoruz, koreye dahi bu kadar atar gidere rağmen giremiyor, en stratejik dostu olan türkiyeye mi girecek, rise of nations mu olm bu!
Kahraman akp li kardeşlerimizin o gemilerin pervanelerine tshirt sarmalarıyla son bulacak eylem.
istanbul´a gelemez 6.filo. onu yapamaz. dünya çapında büyük infial çıkar.

ama trump tır, kırodur, benim zikim seninkinden büyük muhabbeti yapmak istemiştir...o zaman belki olabilir, ama ihtimal vermiyorum.
T-shirtlerle,palalarla püskürteceğiz kafirleri!!
an itibarı ile amerikan başkanı donald trump.

görsel
el elden üstündür. tayyip ey ameriga diyecek mi acaba? suriye irak a benzemez abd lan bu.
masrafları karşılamak için de her geminin arkasında ağ atacak balıkçı motorları da varmış palamut avlamak amacıyla, şu an sicilya açıklarında ağlarla çevirme yapıyorlarmış, ancak beklenmedik bir sorun çıkmış: ahçılardan hiç birisi palamutu takoz kesmeyi bilmediğinden italyadan ahçı getirtiyorlarmış helikopterlerle.
Abd vs türkiye envanteri kıyaslamasını açmaya elim gitmiyor.
görsel
3.dünya savaşının bizim başımızın altından çıkaCağını biliyordum.

(bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti)
sıkıntı yok. görsel
Lan olm üç beş tane gemi hele ki karasularımızda anca atarlanırlar ama bir ters harekette adamın aklını alır TSK ne cahil adamsınız.
inşallah rusya'ya gidecektir yoksa işimiz zor, malum gemilerin egsozu baya yukarıda, sıkıntı. EN iyisi boğazın kenarına bütün ilkokul çocuklarını sıralatıp ellerine amerikan bayrağı vermek.
abd, türkiye yi gerçekten işgal etse dışarıda bir çomar göremezsiniz. onların gücü ancak bizim gariban erlere yeter.
tişörtleri aldım, en az 10 tank tıkarım bunlarla.
şimdi amerikan army düşünsün...
sıkıntı yok 5 bin ülkücü yüzme biliyormuş.bahceli yi kızdırmayın.