bugün

çocuk dediğin fütursuz acımasız olurun temsili olan cümle. işaret parmağı öne doğru uzatılıp hedef gösterilir ve cümle sarfedilir.
(bkz: benim kemiklerim iri)
böyle bir ithamla karşılaşan kişi bunu söyleyen saçma salak çocuğa gülüp geçer.bu çocuğun ciddiye alınmadığının bu patavatsızlığın çocukluğuna verildiğinin işretidir..oysa ki şişmanın içinde ne fırtınalar kopmaktadır o sırada, içinden keşke şu çocuğu öldürsem, ulan bende bu kiloları veremedim bir türlü, aslında o kadarda şişman değilim, ne şişman deilsin be öküz gibi olmuşun baksana türünden delilik alameti laflar geçmektedir..fakat ne yapsındır, çocukla çocuk olunmazdır..
ifadeyi sarfeden kişinin karşı tarafla başedemeyecek bir cüsse problemi mevcut ise tez zamanda bulunduğu koordinatlardan sıvışmasını gerektiren uyarma, işaret etme ve hedef göstermedir. Yanlız ayıların yaratılış icabı 100 metreyi çoğu hayvandan hızlı koştuğu gerçeği de vardır ortada.Bu durumda cüsse yakalamaya engel olmamaktadır.Özetle, durum bu şekildeyse koordinatlarda sabit kalınmalı, eller göğe doğru açılmalıdır. (bkz: Allahııım sana geliyorum yarabbim)