bugün

eurobasket 2009'a 2'şer galibiyetle başlayan 2 takımın grup lideliği için yapacakları karşılaşmadır.
polonya seyirci desteği bile olsa bize rakip olamayacaktır. hatta ve hatta 81-75 kazanacağımız maçtır.
grup birinciliği için polonya ile çekişecegimiz maçtır. polonya nın saha ve seyirci avantajı olması zorlu bir maç olacagının işaretidir. bugaristan a 28 sayı fark atmaya benzemez bu iş. rehavete kapılmamak gerek. türkiye nin polonya dan iyi bir takım oldugu gerceginide atlamayalım.
2009 avrupa basketbol şampiyonası d grubunda grup birincisini belirleyecek olan maç.
2'de 2 yapmış olabiliriz, hatta ilk maçta litvanya'yı yenmiş olabiliriz; fakat ipin ucunu bırakmamak gerek.
polonyanın lisedeki basketbol takımında gördüğümüz gibi büyük abilerin dinlenmeksizin oynaması sonucu kadro rotasyonumuzla galibiyete gideceğimiz maçtır.
tecavüz olacak maçtır.
kadro rotasyonu nedir bilmeyen ve en iyi oyuncusu hido'nun ilk 5 çıktığı orlando'da yedek olan marcin gortat olan polonya takımına göre galibiyete daha yakın olduğumuz maç. tek avantajları seyirci.

not: maç 19.15'te ntv'de.
efenim bosna hersek türkiye futbol maçıyla büyük ihtimal çakışacak maçtır, üzülmekten kendimi alamamaktayım zira 12 DEV adamımız harika oynuyor...

edit: çakışmıyormuş maçlar,19.15 deymiş basketbol maçı, bin atlı akınlardaki çocuklar kadar şenim...
litvanyaya üstünlük sağlamış bir başka takım olan polonya ile karşılaşacağımız maçtır. ayrıca maçlar polonya'da olduğundan ve polonyalı maçseverlerin salonu doldurma olasılığından dolayı polonyadaki türk vatanseverlere maça gidip tam destek sağlamaları da ricada bulunulur.
bir önceki gün yapılan bulgaristan maçında fazla yormadığımız bazı profesyonellerin de bu maçta olabildiğince yararlı olması dileklerimizle gireceğimiz maçtır.*
içerik bulunamadı.
maçın başında sel felaketinde hayatını kaybedenler için bir dakikalık saygı duruşu yapılması planlanan maç.
engin atsür'ün oynayamayacağı maç. sakat kendisi.

edit: ben milli takım menajerinin yalancısıyım. dün öyle söyledi şimdi oynuyor engin.
ilk çeyreğini 24-17 önde kapattığımız maç.
ikinci çeyreği 45-34 lehimize biten maç.

güzel bir galibiyet olacak dostlar.
tecavüz serisi maçlarının ikinci ayağı.
semih erden'in sayısı var ve de şık bir asist yaptı ikinci çeyrekte ağlamak istiyorum a dostlar!
ayrıca ömer onan geldi hoş geldi.
o değil ben taraftara üzüldüm ilk yarıda. ev sahibisin salonu doldurmuşsun ama ses çıkaramıyorsun. çok zor...
ankaradaki şampiyonadaki kaybettiğimiz final maçındaki gibi üzüldüm polonyalı seyircinin çaresizliğine.
polonya'nin bize rakip olmadığını gösteren bir ilk yarısı oynanmış karşılaşma, zaten sadece 5 kişilik bir kadro ile etkili olan polonya muhtemelen sahadan bir hayli farklı bir skorla ayrılıcağa benziyor .
ilk yarının kendi adımıza oldukça güzel geçtiği bir maç oldu.. umarız ikinci yarıda da aynı şekilde devam ederiz.. şimdi kerem bir 3 lük daha attı 48/36..
ömer aşık'ın içine dwight howard'ın kaçtığı maçtır.

Edit: oha hido!!!
ev sahibi takımı bozuk para gibi harcadığımız maçtır.

ha bi de; ömer* bu yazıyı okuyosan benimle evlen.*
maç ilerledikçe hidayet'in coştuğu, an itibariyle farkı 22 sayıya cıkardığımız mac...
Farkın amuğa kodugumuz maç.
(bkz: tecavüz etmek) *
3'lük yağdırdığımız, polonya'yı dağıttımız ömer'in uçtuğu maçtır efem.
şampiyonluk için polonyaya gittiğimizi gösteren maçtır.

olmasan da olur mehmet okur.