bugün

güzel zamandı.
Didier deschamps'ın dünya şampiyonu Fransa'sını, Konya'da evire çevire tokatladığımız maç.
Biz yaptıysak Fas'ta yapabilir bunu.

görsel
avam ağızla anlatalım.
topçular havaya girmezse gelen 2-3 çekeriz.
şenol hoca akıllı hoca.
seçtiği futbolcular da haliyle iyi.
futbol bu, ya biz bu takımı kesin yeneriz diye saldığın anda hüsrana uğruyorsun.

tabi bir de bi kaç maç sonra şenol hoca nın taktiğini diğer hocalar çözecek, tedbir alacaklar. futbolcularimizi daha iyi anlayacaklar. o zaman iş daha zorlaşacak.
tabi önemli ve gerekli olan ciddiyet, mücadele ve hocanın taktiklerini uygulamaktır.
kupaya katılmak konusunda bir sıkıntımız olacağını düşünmüyorum.
şenol hoca şl de kendini gösterdi. taktikleri çözülse de bu iş bitti anlamına gelmez. asıl olan mücadeledir.
Tüm vatandaşlarımızı heyecanlandıran güzel bir maç oldu. Şükürler olsun, umarım her maçımız böyle olur.
hasan ali'nin övgüler, burak yılmaz'ın küfürler yediği muhteşem bir maç.
(bkz: destan)
görsel
Milli takımımızın galibiyetinden rahatsız olan avrupa sevici tipleri maç sonrasında yine gördük. Dış mihraklarla mutlu olmaya devam edin.
Hiç gs li topçu yoktu çok ilginç.
Burak kazmalık krizine girdi.
Şenol Güneş forvette değişikliğe gitmedi.
Maçtan sonra basın açıklamasında bizim rakibimiz izlanda gibi cümle etti ki kendisi bile bu sonuca şaşırmış.
Mental olarak değişen bir şey yok, sadece yeni gençler yeni yönetim taktik ile yaşanan ivme sonucu alınan başarılı bir sonuç.
Seyirci her zamanki gibi bilinçsiz ve sahada ki futbola oyuncuya katkısı gürültü seviyesinden öteye geçemedi.
Pozisyon bilgisi oyunu okuma seyircide yok.
Anlık güzel oyun güzel sonuç şimdilik zevkini çıkarın.
Umarım bu gaz iyi yönde etkiler takımımızı.
Burak'ın kaçırdıkları gözümden gitmiyor amk. Burak gününde olsaydı Rahat 4-0 veya 5-0 bitebilecek maçtı ama yinede 4 şut çekmişler hiç isabet ettirememişler. Barcelona-Celtic maçına benzetenler gördüm o maç gibi olmadı bu maç. Pozisyonlar bulduk goller attık onlara da net pozisyonlar vermedik. Hakettik her türlü.
Silke silke kazandığımız maçtır. Evde maç öncesi babam da güzel bir tebessüm bırakmıştır.

Ben; inşallah bu gece yeneriz bu fransızlar her sene ermeni soykırım iftiralarını kitliyor bize.

Peder bey; ermeni pezevenklerin *mına koyup hepsini katletseydik böyle konuşamazlardı
Şenol hoca farkı bu olsa gerek lucescu olsaydi macı izlemeye bile gerek yoktu.
Patlamaya hazır olduğumuz, Bayram konusunda, belediye seçimlerinde bile ötekileştirildiğimiz bu günlerde bize yeniden bir olmayı hatırlattığınız, Zafer Sevinci yaşattığınız bu maç için teşekkürler Şenol Güneş, Türkiye a milli futbol takımı !
Dikkatimi çeken şey 100 yıllık türkiyenin ilk defa Fransa'yı yenmesi maç spikerinin bu kadar sevinmesi.
şaka maka 90 dakika boyunca fransızlara tek bir net pozisyon şansı vermedik. inanması zor. bunun üstüne bir de iyi oynadık. bir sürü pozisyon kaçırdık.
BiR GECE ansızın 82 MONACO 83 PARiS.
Hasan Alinin Mpabbeyi Adeta Oyuncağa Çevirdiği Maç.
2 gol atınca dünyaya diz çöktürdük sanki ameke.

edit: hahahah.
Hamdolsun kazandığımız güzel bir maç olmuştur. Millilerimize ve şenol hocamıza (tüm teknik heyet) bu sevinçli ve gurur dolu geceyi yaşattıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Evet ver mehteri..

Edit: uzun zamandır maçları takip etmiyodum ama rakip dünyanın neredeyse en iyisiymiş. Bu yüzden bu galibiyet çok değerli. inşallah arkası gelir bu çıkışın..
Son yillarda izledigim en keyifli maclardan biriydi.

Fransa'ya 4-5 atamadiginiza yaniyorsunuz dusunun. Hem de son dunya sampiyonu olan fransa'ya

2002 ruhu is coming...
ballı zımba senolun balı yine zirvede..

yarın öbürgun izlandasi arnavutluku koyarsa sözlükte sonol gonos fotbol bolmoyor doyo aglamasin kimse..
bu maç sabaha kadar oynansaydı bile fransa hiçbir şekilde kazanamazdı.
bu sözlükte milli takım yerine fransa diye bağıran hain orrrospu çocukları... o 2 gol size girdi.........akp'ye olan düşmanlığını milli takıma bulaştıran zeka seviyesi 30 olan mallar.... ne haber