bugün

Fenerbahçe'nin çöp kadrosuyla yine puan kaybedeceği maç.

Artık fenerlilerinde inancı kalmamış ki tek bir entry giren yok.

Puan kaybı ve yenilen goller sırasında fener düşmanları doluşur buraya.
görsel
Şu kadro bile daha çok umut verdi bana oyun konusunda. Ersun yanalın tolgalı jailsonlu turuclu kadrosundan sonra daha dinamik bir orta saha gördüm. Bu saatten sonra umudum yok şampiyonluk adına ama seyir zevki olarak biraz tat verir diye düşünüyorum.
Bugün de çok güleceğiz gibi.
Penaltıdan önceki ofsaytı görmeyenlerin gözüne sokayım.

Tamam top fenerbahçeli futbolcunun koluna çarpıyor, topun seyri değişiyor kabul. E ulan amına koyayım ya, o topu fenerbahçeli futbolcunun koluna atan adamın ayağına gelen top ofsayt! Gelişi ofsayt.

Hayır sikeyim ofsayt diye bir kural varsa işleme konulsun. Yoksa çekilin bu yarak ligden amına koyarlar böyle işin ya.
Tolgay'ın haklı bir kırmızı kartla atıldığı maç.

soyunma odasına dürüm söyleyin, sever o.
ersun gitti, getirdiği adamlar da maçı satıyor.

neyse ki ersuncu ergenler de kaybolup gitti, bundan sonra belki düzelir takım.
Alın size Tolgay. Sıfır fayda yüzde yüz zarar. Emre çıkardı bu takımı çok net. Onun da aq ben. Ulan bi sene verin şu takımı bana eğer şampiyon yapamazsam tesislerde asıcam kendimi aq.
Tolgay’ı oynatan yavşak da hemen kovulsun bu akşam, iki senedir hiç mi akıllanmadınız amk ya.
Başarısızlık, Şanssızlık bir şekilde kabul edilebilir ama inat ve salaklık kabul edilebilir bir şey değil. Sorun Ersun yanal değil sorun daha derinlerde.
Mis gibi gol attık, golü yediler. Ne faul var ne el var. Ordao futbolcuların hakemi sıkıştırıp üstlerine yürümeleri lazımdı. Umurlarında değil, biz kendi kendimizi yiyoruz gerizekalı gibi.
29 haftadır Tolga'yı ıslıklamayan taraftarın da AS

Bir iki futbolcu ıslıklasanız diğerleri de kendine çekidüzen vericek aptal herifler. Sinemada gibi maç izliyorsunuz.
Canım Fenerbahçem yine yeniliyor. iyicene vasatlaştık. st etienne, mönchengladbach durumlarına düştük. geçmiş olsun. (mönchengladbach'ı google'lamadan yazdım)
gole bak ahahah Gülme krizine girdim amk.
Denizli attı diyola.
denizli kümeye diyordunuz noldu amına koduklarım. hahahah.
fenerbahahahahaha...

türkiye'nin net 2.büyük kulübü iken, artık pek de net değil. 3-4.
misal başakşehir daha ön planda, daha başarılı senelerdir.
Fenere yolladigimiz dürümcü yakti feneri.
üç üç üç üç.
(bkz: böyle bir şey olabilir mi ya)
Kaptan hakemlerle kavga etmekten futbol oynayamıyor. Biz bitmişiz ya, artık rakipler bile taşak geçmiyor mağlubiyetlerimizle. Klübü gerçekten kapatın ya.
görsel
(bkz: ali koç başkan fenerbahçe şampiyon)
gol sonrası asker selamı veren rodallega nın gözünün bir kaç milim üstüne kesici alet fırlattı fenerbahçe seyircisi. bu saf kötülüktür, bu adam kör olsa bunun hesabını kim verecek? o yabancı cismi atanlar tespit edilip terörden yargılanmalı bakın bakalım bir daha bir şey atılıyor mu?
görsel
izliyoz, gülüyoz.