milli eğitim bakanı ömer dinçer'in, 66 ay tartışmalarında pkklılarla laik kesimi aynı kefeye koyan açıklaması. pes artık...

--spoiler--
Milyonlarca öğrenci ve ailesini yakından ilgilendiren yeni sistemle ilgili konuşan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, "Vatandaşlarımızın çoğunluğu bizi destekliyor. Eleştirilerin bir kısmı PKK kaynaklı. Çocuklarımızı erken yaşta okula alıp Türkçe öğreteceğiz, onları hayata hazırlayacağız. 'Rapor dahi almayın' diyenler PKK yanlıları. Bunu önlemek istiyor. Bir de laikçi kesim bu reformdan rahatsız
oluyor" dedi.
--spoiler--

edit: manşete bakarak yorum yapmayın diyen şark kurnazlarına akşam gazetesindeki röportajı okuyun diyorum. bu kadar kansızlaştınız mı siz? adam teröristlerle laik kesimi aynı kefeye koyuyor ve adam hakkında tek kelime etmiyorsunuz ayıp be ayıp.
her gün gelen şehit haberlerinin üstünü örtüp, suni gündem yaratma çabasıdır. şerefsizlik, karaktersizliktir.
oluk oluk şehit cenazesi memleketin dört bir yanına akarken sarfedilen bir bakan beyanatı. Ayıp lan artık size sövmekten yoruldum ben.
(bkz: amına koduğumun bakanı)
intihalden (bir çeşit hırsızlık) suçlu bulunmuş birinin milli eğitim olduğu bir ülkede, böyle bir ağız sıçışı çok normaldir.

kendi partisi, yaptığı icraatlarla pkk'nın 1 numaralı destekçisidir. sıçıp duracağına, terör için kafa yorsun. eğer kafası varsa.
Doğru tespittir. Pkk li serefsizleri bilemem ama laiklik adı altında yapılan ibnelikleride görmemezlikten gelemeyiz.
her muhalif düşünceyi bir yaftayla karşılık vermek. bu kadarı ad hominemdir
toplumu "akp'liler'e karşılık pkk'liler" şeklinde bir şark kurnazlığıyla bölmeye çalışan gerici akp zihniyetinin yeni cinliği.

evet ülkenin iki diri dinamiği olarak türkiye solu ve ne mutlu ki kürt hareketi, eğitimde gericiliğin cumhuriyet tarihideki en büyük adımlarından olan 4+4+4'ü reddediyor ve buna karşı mücadeleyi bırakmayı da düşünmüyor.
beğenilmeyen bir icraatin pkk üzerine yığılarak gerçekleştirilmeye çalışılması.
buna da haklı diyen yandaşlar çıkacaktır. toplumu kutuplaştırmak için var gücüyle çalışan bu insanlara yakıştıracak söz ve laflarım var...

dayanamadım not: çocuğu gelişimini tamamlamadığı için ve siyasetçi düzenbazların değil nitelikli uzmanların yaptığı açıklamalarla mantık çerçevesinde hareket ederek çocuğunu okula zamansız göndermek istemeyen Türk vatandaşları, ortadoğunun altını üstüne getiren amerika'ya ve israil'e yandaşlık yapanlar tarafından pkk destekçisi ve laikçi olarak sınıflandırılıyor. bu günleri de mi görecektik ya rabbi...
(bkz: 66 ayın sultanı)
"ailecek daha ne kadar rezilleşebilecekler diye bekliyoruz efenim" sözüdür.

azıcık gelişim psikoloji biraz da eğitim psikoloji okumaları tavsiye edilir bu pek sayın'lara.

derler ki biz 60 aylıkken gittik bakın bakan olduk müsteşar olduk
diyorum ki işte o nedenle karşıyız, o yaşta okula gidenler sizin gibi ise biz olayı bilimsel taraflarını arkamıza alıp diyoruz ki sizin gibi olacaklarsa hiç okumasınlar.