Gezi parkı eylemlerinde dağıtılan pizzaların parasının meksikadan ödenmesiyle olayın dış güçlerin bir organizasyonu olduğu güçlülük kazanmıştır. piyonlar sevine.

http://ekonomi.haberturk....mindan-gezi-parki-iddiasi

edit: bazılarına gerekn ayar özel olarak verildi.

edit 2: yeri gelince ''bir pizza kaç para ki insan kandırılır mı ki'' diyenler bir makarnaya oy satıldığını da siz düşünüyordunuz. siz de bir pizzaya vatan parçalamak istiyorsunuz.
bilindiği gibi meksika dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı çetelerin ülkesi. alınan pizzalar uyuşturuculu olsa gerek bu sokak insanları delirmiş gibi, uyuşturucu etkisi altındaymışcasına saldırıyorlardır. yani her şeyi düşünmek mümkün...
akp yalakası tipişin iddiasıdır.

lan olm o günlerde herkes internetten destek olmak için yemek siparişi verdi oralara. hemen yok dış güçler geyiğine girmeyin. kendilerin birilerini yalamadan hareket edemedikleri için herkesi de kendileri gibi zannediyor. mutlaka dış destek var yoksa olmaz diye kıllanıyorlar inceden. ayıp lan. yalaka.
abd den yönetilenler, meksika parasını beğenmiyor.
(bkz: meksika nın türkiye üzerindeki hain planları)
10 milyar filan yapar parası bok olan biri ödemiştir bir ihtimal, zaten dünyanın dört bir yanından herkes yemek ısmarlamıştı gezi parkındakilere kimi bir pizza kimi 600...

şimdi hemen hop bunlar hep dış bağlantı, zaten bu söylemler ve dezenformasyon başarılı oldu. gezi parkı eylemleri yolundan çıktı. zeynel abidin erdem oraya buraya yüzlerce milyar lira bağışlıyor, bu tuhaf olmuyorda; 5 10 milyarlık pizza dış güçlerin işi oluyor. ya türkse la gönderen...
doğru olsa bile ne olacak dediğim saçmalık. bazı orospu evlatları, bazı ülkelerdeki bazı gruplara silah yardımı yapıyor milyonlarca dolarlık.. o işi naapcaz? skandal dediğin haberde en az 1000 kişi karnını doyuruyor, haberini "yapamadığın" olayda 100'lerce insan birbirini öldürüyor.. bunu naapcaz?
habertürk gazetesi haberine inanan saflar için dumanı üstünde pizza aman haberdir. afiyet ossuğn.
yakında konsoloslukları ahlak polisi tarafından basılabilecektir. malum ödemeleri para birimleri olan "pezo" ile gerçekleştirmiştirler.
bilemedim şimdi.. haberin kaynağı bir arkadaşın arkadaşı olarak kesin bilgi gibi duruyor(!)

arkasında ninja kaplumbağalar veya mozerella lobosi var bu işin.

şirket politikaları ise ayrı güzel; muhasebeci bile dağıtım elemanı olarak çalışıyor.

(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
--spoiler--
"Geç saatte 600 tane pizza geldi. Sordum, 600 pizzayı kim ödedi. Adam dedi ki; efendim Meksika'dan bir kredi kartıyla ödendi." dediğini söyledi..
--spoiler--

Allahım kaynağın gücüne, kudretine, yıkılmazlığına bak. Seni sordum sarı çiçeklere, söylediler bana gak diye hahaha, ulan neremle güleceğimi şaşırdım.

La manyak mısınız? Bu ülke her önüne gelene bir şey soranların ortaya attığı iddialarla mı yönetilecek? Hayır gazete saçmalamış, bir de bazı şaşkınlar kaynak göstermiş.

Bilmeyenler için not: Zeynel Abidin Erdem, Genpa'nın sahibidir, Mardinlidir ve AKP'nin en baş dalkavuklarından biridir. Hani bir gün kalkıp RTE peygamberimizdir dese şaşmam o derece; Genpa için çıkan bültenlerinde teknolojiden, cep telefonlarından bahsetmez, sadece AKP'nin ve RTE'nin "erdemleri" yazar. ihaleler, işler de Genpa'ya akar.
Götüm gibi kaynakla ortaya atılmış saçma sapan iddia. Sanarsın 600 silah yollanmış. Ben de yemeksepetinden 10 tantuni sipariş ettim eskişehir direnişçilerine. kışkırtmış mı bulundum yani. iç mihrak mıyım ben. Mal.
--spoiler--
Erdem, olaylar esnasında geç saatte Taksim'e giden bir arkadaşının kendisine aktardığı dikkat çekici bir ayrıntıyı anlattı. Erdem, arkadaşının kendisine, "Geç saatte 600 tane pizza geldi. Sordum, 600 pizzayı kim ödedi. Adam dedi ki; efendim Meksika'dan bir kredi kartıyla ödendi." dediğini söyledi.
--spoiler--

(bkz: ben söylemedim kuzenim söylemiş)
(bkz: bizim bir arkadaşın başına gelmiş)
afiyet bal şeker olsun koçlarıma. meksikalı kardeşlerimize de teşekkür ederiz. keselerine bereket.
en azından benzin, doğalgaz vs diye milleti domaltıp gemicik alanlardan temizdir.
meksika'nın ülkemiz üzerindeki hain planları...

biliyoruz bu hewal erdoğancı kürtlerin ve hülooooğğğcu yaşam formlarının epey fantastik bi dünyaları var ama;

meksika'nın türkiye üzerindeki planları...

bu gerizekalıları ciddiye alıp, laf anlatmaya çalışan da gözümde bunlardan farksızdır...
devletlerin gizli oyunlarını pizza yardımları kadar basite indirgeyebilecek ergen fikridir. Aç tarih oku, meksika bir çok güney amerika ülkesi gibi amerikan emperyalizmine karşıdır. Her şeyin farkındalar.. Başbakan olsam bütün güney amerika halkı ile kol kola olurdum. Çoğu adam gibi adam. hocalı katliamını meclisinde kabul ederek, tanıyan ülke olan meksika'ya leke sürmek türk düşmanı olmayı icap eder.. Yaşasın Meksika halkı.

(bkz: helal olsun meksika)
zaytung haberi olması muhtemel haberdir.bir arkadaşım kaynağı gazeteciliğe mi gülsek, ciddi ciddi bunu aha size kapak şeklinde sunanlara mı gülsek şaşırdık.

hayır hepsi olur da meksika ne lan? biber gazı müdahalesine karşılık çok gizli acı sos organizasyonu zaaaxd
ülkeye sıcak para girişi için yırtınanlar açısından olumlu gelişmedir, bir nevi ihracat sayılabilir.
15-20 tl'den olsa 9.000 - 12.000 tl eder.*
neticede iddia edildi tadında bir haber olduğundan çok da kazımamak, bünye açısından iyidir.
(bkz: bu neyin kafası)