bugün

Mazda 3 gerisi yalan.
Parası olanın zevk için yapabileceği aktivitedir açıkçası kimseyi enteres etmemelidir.
e90 parası yazık günah ya.
O paraya 2. El temizinden volvo almayarak hata yapmaktır.
Gerizekalılığın başka bi tanımıdır.
O arabayı almak için sadece ben bilmem eşim bilire katılır oda bedava diye.
2004-2010 arası bir audi, mercedes, bmw almak dururken parayı çöpe atmak demektir. kusura bakmayın.

ha, ikinci ele de yeterince uyanık değilseniz bulaşmayın. muayenelere hangi km lerde girdiği falan önemli şeyler. yedek parça olayını sorun etmiyorsanız eski model pontiac, jaguar türü araçlar da alabilirsiniz. keyifli sürüşler dilerim.

ancak hyundai i30 a o parayı vermek? enayilik.

hadi sıfır delisisiniz. gidin opel adam diye bir araba çıkardı. onu alın. i30 ne mk.
Chevrolet cruze aracları donanımlara yazıp bı kullananların fıkırlerını sormak gerekır dıye dusunuyorum...
Hyundai i30 otomatik ile bı test surusu yapmanızı tavsıye ederım adamlar kendılerını asmıslar
selamlar hyundai arabaları gayet kaliteli ve seridir. yıllarca hyundai kullanmış biri olarak söylüyorum bunları. mesela hyundai accent era çok rahat renault, peugeot, citroen, honda, opel ve vw ile kapışır gayet kaliteli arabadır o yüzden i30 da alınabilir sonuçta gayet güzel araba ama şahsen ben 60 bin tl verdikten sonra i30 yerine chevrolet cruze yada yeni kasa opel astra almayı tercih ederim.
akıl işi değildir. akabinde kabir kadar arabaya bir kamyon para vermektir. al 15 er bin liradan 4 minibüs birine bin 3 ünü kiraya ver bu kadar mı kafa çalışıyor birader.
Daha yeni almış olduğumuz 71.000 tlye hyundai i30 elite otomatik.Bir test sürüşü yaptımki sorma...Full dizel..
süspansiyonları mükemmel tıngırtıları hissetmiyorsun
viraj kavrayışı şahane
tipi cok guzel
ıcı genıs
konforlu
hyundai i30 ılk cıktıklarına gore mukemmel bır sıcrama yapmıs.
Bmw veya audi konforunu yakalıyorsunuz
Murat 131 ile carpisan bir i30 un akordiyomn olup da muratta ufak tefek rötusluk cizik gören bir bünye olarak, tavsiye ya da tasvip etmediğim dangalakliktir.
yarı fiyatına bmw 1 serisi alıp hava atmak varken coupe arabaya 60 bin bağlayacak kadar mal olmaktır.
araba güzeldir ancak o para verilmez.
Güldürürken düşündüren eylemdir.
simdi 2013 mayısta hyundai i30 u 42000 tl ye aldim. benzinli ve baz model. ama benim baz nodel arabamdaki ozellikler diğer markalarin fulunde dahi yok. cogu c sinifi araçtan daha genis, cogundan yakisikli, servis kalitesi cok iyi. ben bir muhendis olarak ayni siniftaki tum araclari test edip i30 da karar kildiysam, vardir bir bildigim degil mi? yani bunlar hep bakış acisi falan...
satış elemanı son sıfırı siliyorum derse düşünebileciğim diğer bütün durumlarda akıllı zat işi olmadığı açık ve net olan tasarrufi işlemdir.
türkiye şartlarında 'ne yapalım amk' dedirtir.
arz talep meselesidir. bir şey diyemezsiniz.
100 milyon euroya g.bale almak.
aynı paraya babalar gibi golf'e binerim.
carparlar adamı.
öküzlüktür. az daha koyar mercedes a kasa alırım be.
Mallık yapmayıp 5-10 Milyar daha verilebilir gidilip mis gibi hyundai ix35 otomatik alınabilir.
(bkz: ötv)
(bkz: ayakkabı kutusu)
(bkz: anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az)