bugün

31.235 TL'den başlayan fiyatlarla diye piyasaya sürülmüş büyük kasa otomobil. görüntü süper, çizgiler modern fiyatına göre çok cazip gibi duruyor. ama hemen hemen aynı büyüklükte kasaya sahip olan epica modelinin 54.000 TL'den fiyat açması insana ne oluyoruz lan dedirtiyor...
tasarımıyla kendine hayran bırakan chevrolet ürünü...
cumartesi test sürüşü yaptığım otomobil. herşeyini sevdim. süspansiyon, yalıtım, ses sistemi, klima, konfor. 3 şey hariç:
-1-2 viteslerde dozerle bile kalkış yapamaz. 3-4-5 idare eder. son hızını trafik müsait olmadığı için deneyemedim.
-kül tablası yok.
-arka camları en donanımlısında bile kollu *.
alınır mı? valla o fiyata alınır be *.
arka camlarının otomatik olmayışı ile insanı hayretler içinde bırakan ancak fiat-görünüş-performans açısından alınası bir araç.
33 bin tl'lik fiyatıyla min. 50 bin tl görünüşünde/havasında olan araba. *
2009 yılının en iyi sedan'ı seçilen, harika bir tasarıma sahip olan araba.
hayalimdeki araba. 33 bin ytl'ye size inanılmaz şeyler sunan bir araba. otomatik vites, sunroof, kaliteli işçilik... almak için bütün şartları zorluyoruz ama, bakalım...
sahip olduğu donanımların yanında 33 bin tl fiyatıyla lan bu işte bi iş var ama dedirten otomobil.
nedense dodgeyi andıran güzelimsi, öpülesi araba.
babamın yaklaşık 1 ay önce doğum günümde aldığı araç.ama bana değil kendine aldı.yani benim doğum günümde,kendine aldı eleman.neyse.ilk izlenim olarak dış görünüşü gerçekten hoş.4 kapılı sedan bir araç olarak en azından 1 kere dönüp baktırıyor kendine.dış tasarımı başarılı.iç mekanda kaliteli malzeme ve işçilik,almanlar kadar olmasa da dikkat çekiyor.1.6 litre makina 113 beygir üretiyor ki bu sınıf bir araç için gayet makul.tek eksiği manuel vites modellerde sunroof olmaması.ama otomatik şanzuman alırsanız sunroof varmış.saçma.bir de dizel versiyonları önümüzdeki aylarda piyasada olacak.son olarak chevrolet cruze general motors'un güney kore'de ki fabrikasında üretiliyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.