bugün

honved'in cezası nedeniyle, seyircisiz oynanacak maç.

ilk maç için;
(bkz: 30 temmuz 2009 fenerbahçe honved maçı)
ilk yarı sonunda fenerbahçe'nin turu geçmeyi garantileyeceği maçtır.
Burada bile (bkz: HAYALLERDE YAŞIYOR BAZI iBNELER) sözlerini söylediğimiz rakip (?) takımın hayallerini süsleyen maçtır. Asya devi Tobol karşısında dehşet harikulade oynayan kendi takımlarına dünya futbolunun nadide ekiplerinden Netenya karşısında başarılar dilerim.
seyircisiz oynanacak maçtır.
fenerbahçenin fark atacağı maçtır ya da ikinci maça bırakır bilemem. galatasaray gibi yapmaz. bir galatasaraylı olarak fenerin bu huyunu çok seviyorum. kolay takım mı var 5 6 atıp eline veriyorlar. galatasaray da utanmasa 0-0 1-1 le tur falan atlayacak. saldır kanaryam. *
fb bunlara 3-4 gol atar , semih kesin atar, deivid atmazsa insan değilim dedirten maç.
fenerbahce nin 4-1 kazanacağı karşılaşmadır.
fenerbahçe'nin fark atması beklenen maçtır. aksi bir durumda bu başlık kıçımıza kaçar kolay kolay çıkaramayızda.
(bkz: artık onlar düşünsün)
dedirtecek maç. çünkü fb kadıköyde bu takımı dağıtır abi.
atv den canlı yayınlanacak karşılaşma.
(#5708603) korkuyorum. bu sefer aynısı olmasın. yoksa polis çağırıcam.
atv den canlı olarak yayınlanacak karşılaşma. başlayış saati 21:00 olup, büyük bir muzice olmazsa 22:30 gibi sona erecektir. *
sigma olomouc ruhunun geri gelmesi için 7 gol yememiz gereken maç. az biraz gerçekçi olun da mal olduğunuzu anlamasınlar.
atv' nin yayınlamasına şaşırdıgım maç.
sözlükte galatasarayın netanya ile oynadığı karşılaşma kadar rağbet görmeyen maç.
an itibariyle ofisten doğru, de.justin.tv den 5999 kişi ile aynı anda izleyip komalardan koma beğendiğim maç. 256 mgbyt ekran kartı ile doom oynarmış gibi diyim anla sevgili sözlük.
bilica'nın kırmızı kart gördüğü maçtır.. ulan o gol olsa ne olur olmasa ne olur? iyi mi oldu ceza alman..
Yorumcunun fenerbahçe sahada 9 kişi diyerek, bana sahada futbolcuları saydırdığı maçtır. Fenerbahçe 10 kişidir.

(bkz: gürcan bilgiç) *
ali bilgin in hiç bir boka yaramaz bir futbolcu olduğunu gösteren maçtır. ayrıca selçuk, bilica atıldıktan sonra stopere geçti.
edit: vay ali burda mıydın ?
ilk yarı izlenimlerim şöyle:

- dos santos "kaliteliyim hoca, aldığım paranın karşılığını veririm" der gibi oynuyor.

- deivid ve cristian hayaletleri oynuyor.

- güiza tek forvet kaldığı sürece yine bir şey yapamayacak gibi, destek lazım adama.

- savunma yine yetersiz honved gibi bir takımdan bile kontra-atak yiyoruz.

- sağ kanada,stopere,forvete transfer lazım,hemde acien, alooooo lig başlıyor daum düzelt şu takımı çok ruhsuz oynuyorlar,hareket yok.
ali bilginin göt korkusundan hiçbir şey yapmadığı maçtır. ulan honved ile yapıyosun, zaten tur garanti, ne ayaksın be adam?
maçın seyircisiz olması ayrı bir gıcıklık, maçı sunan amca ayrı bir gıcıklık. zevk alınmayan maçtır.
ali bilgin denen zatın sahada olmasından fenerbahçemizin zaten maçı pek fazla ciddiye almadığını anlayabiliyoruz.
(bkz: bu bildiğin halı saha zirvesi)
sağ kanat diye bi'şey yok yahu. beni koysan bile yardırırım ya, o derece. ali bilgin nerelerdesin olm...