bugün

Daha Kolundaki saate sahip çıkamayan adamlara memleket emanet ediyoruz hale bak.
560 bin liralık saati ve lüks aracı ile ona oy atan insanların hizmet beklediği milletin vekilidir.
Akp liler aralarında para toplayıp alsın kardeşim bize ne? Allah allah.
Nasipten çıktıysa kayıp ilanı vermekle geri gelmeyecek saattir. Kayıp kaçak çalınan malın peşine düşülmez. Belli ki cana geleceğine mala gelmiştir. iki tekerlek üzerinde gidiyor sürekli. Belkide başına gelecek bir kaza savuşturuldu. Bilinmez. Her şerde bir hayır vardır.
milyonlarım olsa almam ama o kadar çok milyonların var ki 560 bin lirasını saate veriyorsun. böyle gerzekler olmasa öyle saatleri yapmazlardı.
zaman en kıymetli hazinedir. sofuoğlu bu sözü yanlış anlamış olacak.
kusura bakmasın ama zamanında, iddaa’nın isim hakkı için kendisine vermek istediği parayı helal değil diye kabul etmeyip rol keserken şimdi kendi mi almıştır hediye mi gelmiştir bilemem ama ne olursa olsun 560 bin liralık bir saat kullanmasını doğru bulmuyorum.

insanlar para kazandıkça elbette daha iyisini, özendiğini ve beğendiğini kullanacak ama 560 bin liralık saat ışınlanmayı falan keşfetmediyse halkın çocuğuolarak çıkış yapmış bir milletvekiline hiç uymuyor.

gerçi meclise gittiği arabalarla, ayağını masanın üstüne koyup sosyal medyada yayınladığı fotoğrafla çoktan kendinden soğutmuştu ama ben eskiden gururlandığım kenan sofuoğlu’nu görmek istiyorum.
bi de üstüne kayıp ilanı mı vermiş.

Allahım neden.

Tnm: belirli bir milletin vekili. Benim değil.
560 bin ne lan vicdansızlar. o paraya insanların hayatı kurtulur. bu değirmenin suyu tabiiki milletin sırtından geliyor. ne desek boş. alan memnun veren memnun. yazık.
Özel üretim de olsa bir saati 560 bin tl yapan özellik nedir çok merak ediyorum? Yani 50 tl lik bir saatten farkı nedir cidden? Zamanı mı durduruyor?
zamanı mı durduruyor acaba. çünkü ancak öyle bir özelliği varsa o kadar para eder aksini kabul etmiyorum.

ben de kendi dertlerimi dert yerine koyuyorum mk. elalem 560 bin liralık saat kaybediyor.

geçmiş olsun ne diyeyim. şu köşede hızlıca ölüp geliyorum.
Herkesin ayrı ayrı sorunu var. Kimi yiyecek ekmek bulamıyor. Kimi dünyanın ta öte köşesinde bir ev parası yapan saatini kaybediyor. Biri asil diğeri "vekil"!
280 aylık asgari ücrettir. yani 23 yıl.

siksinler seni kapitalizm.
Saatin o kadar reklamını yapmış bari fiyatını da yazsaydı, çalan hırsız fiyatını bilerek satardı.
benim 560k lık saatim olsa koluma değil ayağıma takarim amk insanlara belli etmemek için.
Bu kaçıncı ofsaytın. Seviyordum seni değiştin Kenan.
saati zafer caglayandan ödünç almamıştır inşallah.
millet et derdinde vekili saat

(bkz: help me)
Bugün saati kaybeden yarın götür kaybeder.
Bu herif akp’li olmak için doğmuş gerçekten...
Yazık bize.
ingilizce bilmeyen takipçilerini üzmüştür. yoruma da kapatmışsın zaten e bu millet çevirisine nerden bakacak vekili bile yabancı

(bkz: Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar)
görsel

durun siz yandaşsınız.

Koyunlara akıl mı yağdı.

ensonhaber cevap hakkı başlığı açarak

--spoiler--
''Sen milletin vekilisin kabalaşma...Tatile gitmedin tamam da seçim ortamında senin ultra lüks saatinden kime ne?''
--spoiler--

yanıtını vererek özlenen haberciliğe su serpti.

https://www.ensonhaber.co...glu-saatini-caldirdi.html

`
bu kadar şerefsiz olmayın bay kenan. açın ahaber izleyin gerçek şerefsizleri en iyi anlatan oynayan kimmiş öğrenin.
havuz medyası akp li olduğu için haber yapmamış. halbuki magazini çok severler

https://news.google.com/s...&gl=TR&ceid=TR:tr
Devletin bir birimine fatura ederek çıkartır parasını :=)