geyiklerde sıkça sorulan sorulardandır.
(bkz: bok yemenin alemi yok)
-500 bin tl karşılığı bokunu yer misin ?

+kenan bey bu kadar mı düştünüz ?

-durduramıyorum efenim.
(bkz: şişe çevirmece)
(bkz: doğruluk)
denenmişi var hem de iğrenç

(bkz: 2 girls 1 cup)
(bkz: amına bile koyarım)

gençliğin sorusu idi.
500 bin tl karşılığında her türlü boku yerim diyesim geliyor ama yesemde zaten kimsenin o parayı vereceği yok. o yüzden yemem ben ya, hem karizmayıda kurtarırız böylece. gerçi yemediğimiz bok kalmadı orası başka meselede neyse. b. Franklin amcamında dediği gibi para her şeyi yapar diyen adam para için her şeyi yapan adamdır. ben yokum diyorum ve çekimi alıp gidiyorum sözlük.
(bkz: bok yiyip 500 bin tl sini alamayan adamın dramı)
ilkokul sorularındandır.
para karşılığında bedenini, kişiliğini, ruhunu, karakterini satan insanlar var kendi bokunu mu yemiycek. yerler efenim benden söylemesi.
arabası, emeklisi ve evi varsa yiyecek çoktur.
(bkz: seni bile yerim)
"evlilik programlarında daha azı için insanlar kendilerini satıyor. 500 bin tl için her boku yerler." tanımlamasına giren insan tipinin bu soruya vereceği cevap bokunu değil her şeyini yerimdir.
ülkede savaş, kıtlık vs. gibi büyük olaylarda yaşanılabilinmesi muhtemel olay alay edilebilecek kadar basit değil bence.
mayonezi,ketçabı ve monosodyum glutomat'ı bastınmı zaten köfte der yersin, aqrtanı da büfede ıslak hamburger deyip satarsın cevaplı soru.
Sorulduğu anda ruhumu bile satabileceğim olay.şaka lan.yaparmıydım yoksa la? Neyse.
O an ki götümün sunacağı menüye bağlı efendim.
herkesin tabii ki hayır dedikleri fakat gerçekte olasa yanında idrar içecekleri sorudur.
genelde: "üstüne çikolata sosu da koyuyor musunuz ?" şeklinde soru ile cevaplanan sorudur.
paşa paşa "evet" diye cevaplanması gereken sorudur. 500 bin tl söz konusu usta. hatta getirin 10 kişininkini daha kokteyl yapıp yiyeyim.
aman acun duymasın sorusudur. duyarsa bu fikiri yarışmaya dönüştürür ve show tv'de yayınlar.
3 litre kadar da çişimi içerim diye devam edilecek cevaptır.
tv yarışmalarında para için her türlü şeyi yapan insanlara tokat gibi gelen sorudur.
fotoğraftaki insan için hayli zor olacak işlemin sualidir.

görsel
ne demek senin bokunu bile yerim şeklinde cevap verilebilir.
- 500.000 tl için bokunu yer misin ?
+ elbette, hatta senin bokunu bile yerim abi.